Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Достройка флагмана флота «Нибулона» ведется в несколько смен.

Достройка флагмана флота «Нибулона» ведется в несколько смен.

mlp / 16.08.2019

Об этом сообщил пресс-центр компании.

На NIBULON MAX задіяна максимальна кількість працівників, адже роботи ведуться у декілька змін і паралельно за всіма напрямами.
Наразі на судні в активній фазі ізоляція приміщень, прокладання кабелю, встановлення необхідного насичення та трубопроводів, фарбування. На передстапельному майданчику триває виготовлення кришок люкових закриттів для двох трюмів, вага кожної з яких 30 тонн, а деталі для їхніх рухомих з’єднань – понад 4 тонни.
Водночас зварники завершили приварювання барбетів кранів Liebherr – приварних до колон фундаментів вагою в 12 тонн кожний. Роботи виконувалися з постійним контролем геометрії сучасним обладнанням спеціалістами фірми «КОДА» (Харків).

«Колона крана – це набрані кільця з товщиною метала 50 мм. Щоб ці 50 мм заварити для потрібної міцності колони, необхідно накласти 72 шви, тобто зварнику потрібно 72 рази обійти цю колону крана, діаметром 3,5 м. Загальна довжина шва на 2-х колонах кранів – близько 10 км. Роботи проводилися в дві зміни і над процесом працювали близько 10 кращих сертифікованих зварників заводу. Все зварювання перевіряється на суцільність ультразвуком. Якщо в ході цього буде знайдений хоч найменший дефект, все доведеться робити заново – знову накладати 72 шви. Робота дуже складна і відповідальна», – відмічає заступник директора ССЗ «НІБУЛОН» з виробництва Володимир Жмур.

Абсолютної точності потребує і розточення петель шарнірів люкових закриттів і обухів кріплення гідроциліндрів. Уся складність полягає в тому, що сама конструкція велика і корпусна, тому не на всі верстати вона вміщається, а точність розточення становить 0,3 мм. Технологам компанії довелося виготовити спеціальне пристосування, щоб зробити все з найвищою точністю і кришки змогли працювати правильно. Раніше такі спеціальні верстати можна було знайти тільки на ЧСЗ, але зараз вони в непридатному стані.

03.04.2020
Постанова Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
01.04.2020
Главное событие года переносится: в Дубае собираются отложить проведение EXPO-2020.
01.04.2020
Определены условия, при которых в Украине могут работать продовольственные рынки.
01.04.2020
Николаевщина вторая в рейтинге инвестиционной эффективности областей Украины.
31.03.2020
Органы ГАСК местного самоуправления продолжают выполнение разрешительных функций в пределах своих полномочий на местном уровне.
31.03.2020
Гоструда в Николаевской области разъяснила особенности оформления отпуска без сохранения заработной платы на время карантина, а также как правильно его оформить.
31.03.2020
Антикризисные меры: как богатая Швейцария поддерживает экономику.
31.03.2020
Спрос на недвижимость сокращается, а отложенный спрос увеличивается.
31.03.2020
Разъяснение налоговой Николаевщины, когда не применяются штрафные санкции за нарушение налогового законодательства.
31.03.2020
Закон об открытии рынка земли принят под контролем президента, но будет оспорен оппозицией в суде.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор