Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
ГАСИ предлагает новую систему контроля, чтобы исключить незаконные строительства и защитить инвесторов.

ГАСИ предлагает новую систему контроля, чтобы исключить незаконные строительства и защитить инвесторов.

mlp / 18.04.2018

У програмі «Паралелі» на телеканалі «ПравдаТУТ» Голова ДАБІ Олексій Кудрявцев заявив, що Державна архітектурно-будівельна інспекція України пропонує поетапну систему контролю за будівництвом, яка базується на принципах публічності, відкритості та співпраці із забудовниками.

«Ми публічні, відкриті і готові спільно працювати із забудовниками, щоб гарантувати якість та безпеку будинків і споруд. Тому ми пропонуємо нову систему контролю, яка передбачає поетапний огляд виконаних будівельних робіт: нульовий цикл, каркас, мережі, оздоблення. На що це направлено? Щоб не було незаконних будівництв, а інвестори бачили, що будівництво контрольоване, у ході нього відсутні порушення або вони оперативно усуваються, та щоб у результаті ми всі отримати добудований і надійний об’єкт», – прокоментував Кудрявцев.

За його словами, якщо в минулому році змінилася дозвільна система, то сьогодні на часі змінювати систему контролю за будівництвом. Наразі концепція поетапного контролю за будівництвом обговорюється на Комітеті з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства, в галузевих колах, проведено декілька круглих столів. І ми бачимо, що будівельна галузь сприяє пропозиції Держархбудінспекції.

«Нова система контролю працюватиме на умовах співпраці між забудовником та органом держархбудконтролю. На зручний для себе час замовник робитиме заявку і представники архбудконтролю виходитимуть на перевірку. Так, ми будемо бачити як триває будівництво, є там порушення або нема. Якщо нема, то складаємо довідку і будівництво продовжується. Якщо порушення виявлені, то буде вказано на них, надано консультацію по усуненню, але без штрафних санкцій та зупинки будівництва», – підкреслив О. Кудрявцев.

17.10.2018
Информация о том, что с 1 ноября будет невозможно оформить наследство и заключить договор наследования не соответствует действительности.
17.10.2018
Итоги работы ГФС Николаевщины за 9 месяцев 2018 года.
17.10.2018
В Израиле победили инвесторов, но цены на недвижимость не снизились.
17.10.2018
«НИБУЛОН» с помощью телемоста запустил строительство речного терминала с ивестфорума в Запорожье.
17.10.2018
Кто мешает строить дороги в областях Украины?
17.10.2018
В Николаеве ситуация «течет».
17.10.2018
Теплые дома из конопли.
16.10.2018
В Одессу прибыли 47 новых троллейбусов, приобретенные за средства Европейского банка реконструкции и развития.
16.10.2018
К отопительному сезону в Николаеве есть дефекты на тепловых сетях «Николаевской ТЭЦ» и проекты решений исполкома о начале отопительного сезона.
16.10.2018
В Великобритании теряет популярность инвестиционная недвижимость.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор