Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
«Процесс передачи базы «Спартак» в областную коммунальную собственность в активной фазе» - Виктория Москаленко.

«Процесс передачи базы «Спартак» в областную коммунальную собственность в активной фазе» - Виктория Москаленко.

mlp / 16.06.2017

В рамках розроблення перспективного плану подальшого розвитку спортивної бази «Спартак», процес передачі якої в обласну комунальну власність триває, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов та радник голови Оксана Корсак протягом декількох днів здійснили ряд зустрічей із представниками батьківського комітету, керівництвом НОКДЮСШ, активістами та керівником відділу фізичної культури і спорту облдержадміністрації Віталієм Садовським.

Попередньо відбулись зустрічі безпосередньо на кортах, конструктивний діалог відбувся у голови обласної ради з представниками батьківського комітету декілька днів тому. Мами і татусі висловлювали незадоволення систематичними поборами, заняттями на дитячих кортах дорослих, відсутністю діалогу з Володимиром Тітаренком. Тоді було досягнуто домовленість щодо зустрічі 15 червня для обговорення покрокового плану дій за участі всіх зацікавлених сторін: батьківського комітету, тренерів, активістів, Олександра Садовського та Володимира Тітаренка.

Вікторія Вікторівна поінформувала присутніх на нараді про прийняті заходи і пропозиції щодо призупинення конфлікту. За словами голови облради найближчі декілька днів на обласну раду має зайти подання з обласної державної адміністрації щодо передачі об`єкту у комунальну власність. Регіональним відділенням Фонду державного майна відповідні документи теж підготовлено. Згодом, відповідно до регламенту роботи Миколаївської обласної ради, буде призначено пленарне засідання сесії.

Відділу фізичної культури і спорту рекомендовано відпрацювати спільно з керівництвом закладу розклад занять дітей на тенісних кортах.
«Надання дозволу на проведення тренувань дітьми та дорослими на платній основі лише у випадку наявності вільних кортів у період, коли вихованці НОКДЮСШ не проводять тренувань. Забезпечити працевлаштування тренера Кулібаби. У зимовий час забезпечити заняття відділення тенісу у приміщенні. У разі відсутності такої можливості, навчальний спортивний процес має бути забезпечений у загальноосвітніх школах міста Миколаєва», – інформувала голова обл ради.
В свою чергу Миколаївська обласна рада бере на себе зобов`язання збільшити кількість тренерів із закріпленням відповідного фінансування. Для організації діяльності відділення тенісу на візках буде придбано п`ять спеціалізованих візочків.

Протягом наступних двох годин замість детального опрацювання всіх пунктів кризового плану дві сторони конфлікту обмінювалися звинуваченнями. З`ясувалося, що навіть після переходу бази в оперативне управління обласної державної адміністрації, платня за заняття на тенісних кортах продовжує стягуватись. Ані прізвищ, ані назви організації, яка здійснює незаконну діяльність довгий час намагалися не називати. Втім, вона стала відомою - спортивний клуб «Фейpплeй».

В результаті сторони домовились – з 12.00 на кортах спортивної бази "Спартак" займатимуться виключно вихованці школи зареєстровані у тренерському журналі. Матимуть доступ діти з інвалідністю для занять тенісом на візках. Перебування інших осіб розцінюватиметься як порушення.
Олександр Садовський пообіцяв – молодого тренера Кулібабу буде працевлаштовано.

За матеріалами mk-oblrada.gov.ua.

19.01.2018
Будут ли предприятия морехозяйственного комплекса Николаева участвовать в ремонте дорог города?
19.01.2018
Глава ФГИУ уверен, что «приватизация состоится в короткие сроки, на прозрачных и понятных инвесторам правилах».
19.01.2018
Аппарат Николаевского горсовета представил структуру исполнительных органов и аппарата Николаевского горсовета.
19.01.2018
В Николаевском горсовете «критическое число депутатов» для рассмотрения земельных вопросов.
19.01.2018
Юрлицо-единщик предоставляет в аренду помещение в совместной собственности в многоэтажке: что с земельным налогом.
19.01.2018
Служба занятости Николаевщины ввела метод профилирования мотивации к трудоустройству.
19.01.2018
Петр Порошенко определился с руководством Национального банка Украины.
19.01.2018
ТОП-10 городов с самым стремительным ростом цен на жилье.
18.01.2018
Верховная Рада приняла Закон «О приватизации государственного и коммунального имущества».
18.01.2018
О ситуации с госпитальными округами в Николаеве.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор