Уряд скасував ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру.

Кабінет Міністрів скасував попереднє рішення про ліквідацію як юридичних осіб територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр). Також не відбудеться заплановане раніше скорочення чисельності працівників відомства. Про це свідчить постанова, опублікована на сайті Кабміну.

«Відмінити рішення про ліквідацію як юридичних осіб публічного права територіальних органів Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру за переліком згідно з додатком», – йдеться у документі.

Раніше Кабмін постановою №1118 від 16 листопада 2020 року ліквідував територіальні органи Держгеокадастру та скоротив штат його працівників на 57%. Як повідомляв тодішній голова Держгеокадастру Роман Лещенко (зараз міністр агрополітики – Mind), замість ліквідованих управлінь планували створити територіальні органи Держгеокадастру як структурні підрозділи центрального апарату. За його словами, це рішення мало б покращити якість послуг, які надає служба.

Нагадаємо: СБУ заблокувала масштабну схему розкрадання земель посадовцями Держгеокадастру. Вони незаконно вивели з держвласності 700 000 га сільгоспземель.

За матеріалами Mind