Городской совет внес изменения в бюджет, перераспределив 69,4 млн грн.

Міська рада внесла зміни до рішення «Про бюджет міста Миколаєва на 2020 рік», перерозподіливши 69,4 млн грн.

Як доповіла перед голосуванням директор департаменту фінансів Віра Святелик, доходи бюджету Миколаєва складуть 4 млрд 24 млн грн.

Пропонується внести зміни відповідно до зміненої минулого року бюджетної класифікації, спрямувати додаткові призначення бюджету на загальну суму 69,4 млн грн та зробити перерозподіл коштів між головними розпорядниками та внутрішній перерозподіл кожного розпорядника бюджетних коштів. Виконком міської ради проголосував за цей проєкт рішення 12 червня, того ж дня розглянула бюджетна комісії, однак остаточне рішення не прийняла.

Голова комісії Олександр Бернацький озвучив висновки розгляду питання на комісії. За його словами, на голосування ставили три різні варіанти бюджету, та жоден варіант не набрав достатньої кількості голосів. Депутати, зокрема, пропонували наступне: Олена Кісельова - спрямувати 1,5 млн грн на капремонт музичної школи по вул. Госпітальній, 1 (джерело фінансування - перерозподіл коштів загального фонду управління культури), Сергій Кантор - виділити додатково кошти на утримання спеціалізованої дитячо-юнацької спортивну школу з футболу у розмірі 2,1 млн грн, а також на завершення ремонту обігріву футбольного поля 3,1 млн грн (без вказання джерела фінансування), Артем Грозов запропонував Корабельній адміністрації в межах наявного ресурсу виділити фінансування на капремонт провулку Бєляєва (замість провулка 1 Прибузького), Станіслав Мішкур - закрити борги КП “Дорога” та КП “Південь” (без вказання джерела фінансування).

Депутати підтримали ініціативу Олени Кісельової.

“За” зміни до бюджету проголосували 30 обранців.

Источник: Николаевский горсовет