Важная информация! В связи со строительством дюкера 13 и 14 июня ограничат движение транспорта по улицам Большая Морская и Никольская.

Шановні миколаївці! Важлива інформація щодо тимчасових змін схеми організації дорожнього руху!

13 та 14 червня 2020 року в зв'язку з реалізацією проєкту «Нове будівництво дюкеру через річку Південний Буг та магістральних мереж водопостачання для забезпечення мікрорайону Варварівка у м. Миколаєві» внесені зміни в організацію дорожнього руху з закриттям руху по вул. Великій Морській та з обмеженням руху по вул. Нікольській.

Рух транспорту буде здійснюватися наступним чином:

По вулиці Нікольській від вулиці Артилерійської до Великої Морської рух буде дозволено тільки по правій смузі для виїзду на міст у напрямку мікрорайону Варварівка. З перехрестя Нікольська – Велика Морська проїзд прямо у напрямку яхт-клубу і наліво буде заборонений.

З боку Варварівки до центру міста можна дістатися по вулиці Бузький бульвар (поворот направо з мосту) або по Нікольській (поворот направо на перехресті Нікольська – Велика Морська). Нагадуємо: рух великовантажного транспорту по Бузькому бульвару заборонений.

По вулиці Велика Морська на відрізку від Нікольської до Обсерваторної рух транспорту буде перекрито повністю.

Роботи і перекриття вулиць почнуться з 5.00, суботи, 13 червня і триватимуть до світлового ранку понеділка, 15 червня. У понеділок рух транспорту на зазначених дільницях буд відновлено повністю.

За дотриманням правил безпеки дорожнього руху слідкуватиме патрульна поліція. Будьте уважні та обережні.

Відповідальний за розстановку технічних засобів регулювання дорожнього руху - ТОВ «ВиК Технології».

Схема затверджена управлінням патрульної поліції в Миколаївській області департаменту патрульної поліції.

Источник: Николаевский горсовет