Исполком городского совета согласовал вопросы, связанные с выдачей разрешений на обустройство открытых летних площадок возле заведений общественного питания.

13 травня члени виконкому міської ради погодили проєкт рішення "Про укладення, продовження та переоформлення договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення пересувних тимчасових споруд по м.Миколаєву". Документом передбачено надання дозволу на встановлення літніх майданчиків біля закладів громадського харчування за 15 адресами.

Нагадаємо, з 11 травня Уряд скасовував частину обмежувальних заходів. З-поміж іншого послаблення стосувались кафе та ресторанів. Їм дозволено готувати страви на виніс, а також відкрити літні майданчики. Для цього підприємцям необхідно було упорядкувати дозвільні документи на їх встановлення. За ініціативи міського голови Олександра Сєнкевича питання підготували та розглянули на виконком міської ради.

- Сьогодні міська влада повинна максимально сприяти розвитку малого бізнесу, який генерує робочі місця для жителів Миколаєва. Саме тому ще до початку послаблення карантину я ініціював надання дозволів усім літнім майданчикам кафе та ресторанів, які «зависли» на виконкомі. Сьогодні виконком Миколаївської міськради надав дозвіл для таких майданчиків. Але на цьому ми не зупиняємся. Деякі об’єкти лише проходять необхідні бюрократичні етапи і будуть винесені на розгляд виконкому через два тижні. Працюємо далі! - зазначив міський голова на своїй сторінці у фейсбук.

Источник: Николаевский горсовет