Департамент предоставления админуслуг Николаевского горсовета постепенно выходит из карантина.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343, уряд зняв деякі обмеження карантину. У зв’язку з цим, департамент надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради поступово виходить з карантину.

З 12 травня, лише за умови попереднього онлайн запису за посиланням https://mkrada.gov.ua/content/dnap-online-zapis.html, громадяни зможуть отримати такі послуги: оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки, оформлення дозволів на порушення об’єктів благоустрою та дозволів патрульної поліції, відомості про зареєстрованих осіб. Також продовжується видача результатів надання адміністративних послуг.

Звертаємо увагу, що прийом громадян адміністраторами/реєстраторами департаменту здійснюється з обов’язковим дотриманням обмежувальних заходів (масковий режим, збереження соціальної дистанції, проведення регулярної дезінфекції тощо) за адресами: вул. Адміральська, 20 (департамент надання адміністративних послуг ММР), просп. Богоявленський, 1 (адміністрація Інгульського району), просп. Богоявленський, 314 (адміністрація Корабельного району).

Нагадуємо, що 07 травня уряд оприлюднив постанову про продовження карантину до 22 травня з деяким його пом’якшенням із 11 травня.

Источник: Николаевский горсовет