Николаевская облгосадминистрация дала разъяснение относительно первого зафиксированного Минздравом лабораторно подтвержденного случая коронавирусной инфекции на Николаевщине.

За інформацію оперативного штабу при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області мова йде про мешканця м.Миколаєва, який самостійно звернувся за медичною допомогою в Олександрійську клінічну лікарню (м.Київ), де йому було встановлено з лабораторним підтвердженням захворювання на COVID-19.

Звертаємо увагу, що відповідно до встановлених медичних нормативно-правових актів реєстрація випадків інфекційних хвороб здійснюється за місцем виявлення хворих.
Центр громадського здоров’я МОЗ України підтвердив реєстрацію цього випадку за м. Києвом. Інформацію про реєстрацію випадка за Миколаївською областю буде змінено в режимі встановленої інформаційної програми в 20.00 28.03.2020.

Також повідомляємо, що медиками м.Миколаєва було обстежено на короновірус COVID-19 контактних осіб мешканця м.Миколаєва та за результатами проведення ПЛР діагностики в Миколаївському обласному лабораторному центрі отримано негативний результат.
Медичне спостереження за контактними особами продовжується.

Станом на 10.00 28 березня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19.