Сегодня назначена внеочередная сессия Николаевского облсовета.

На сайте облсовета сообщается:

«ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПІДПИСАЛА РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ СЕСІЇ

На підставі частини четвертої та десятої статті 46, пункту 1 частини шостої та частини сьомої статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із загрозою запобігання поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, скликати тридцять третю позачергову сесію обласної ради сьомого скликання 27 березня 2020 року, о 13 годині, в сесійному залі обласної ради.

Питання, які вносяться на розгляд тридцять третьої позачергової сесії обласної ради сьомого скликання:

1. Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2020 рік в частині фінансування заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалаху епідемії або пандемії гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
2. Про внесення змін до Регламенту Миколаївської обласної ради сьомого скликання в частині особливого характеру роботи у період карантину.
3. Про внесення змін до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Миколаївської області на 2019-2023 роки в частині запобігання поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
4. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку та підтримки закладів охорони здоров’я, які належать до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області, на 2020-2022 роки в частині запобігання поширенню на території Миколаївської області гострої респіраторної інфекції COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, її діагностики та лікування».

P.S.

26 марта в телепрограмме «Добрый вечер» В. Москаленко проинформировала зрителей о противостоянии с руководством облгосадминистрации из-за распределения бюджетных средств.
По ее словам на 01.01.2020 года остаток средств в областном бюджете составил 160 млн. грн. Она считает, что в сложившихся условиях бюджет области недополучит 20% запланированных поступлений от НДФЛ и поэтому призвала руководство облгосадминистрации к экономии бюджетных денег.
По первому вопросу есть проект решения облгосадминистрации и есть проект решения облсовета, который представила Москаленко в ходе телепрограммы.

Инвестор.