Николаевское региональное управление Госмолодежжилье информирует.

У зв’язку з оголошенням Кабінетом Міністрів України і Київською міською державною адміністрацією профілактичних протиепідемічних заходів і обмежень. викликаних загрозою поширення коронавірусної інфекції, що діятимуть орієнтовно до початку квітня 2020 року, адміністрацією Держмолодьжитла ухвалене рішення запровадити для працівників установи на цей період робочий режим із 08.00 до 16.00 без врахування часу на обідню перерву.
Також рекомендовано мінімізувати проведення нарад, скоротити до достатніх обсягів особисте спілкування відвідувачів і працівників Держмолодьжитла, в т.ч. регіональних управлінь та Іпотечного центру.

У зв’язку з цим адміністрація Держмолодьжитла звертається до громадян із настійливим проханням на період до 03.04.2020 р. віддавати перевагу дистанційним каналам спілкування з фахівцями регіональних управлінь та Іпотечного центру Держмолодьжитла. Прохання в зазначений період звертатися до спеціалістів Фонду за телефонами та/або адресами електронної пошти, зазначеними на сайтах регіональних управлінь у розділі «Контакти». Реєструватися для участі в житлових програмах просимопереважно через сайти регіональних управлінь та Іпотечного центру Держмолодьжитла.

Наголошуємо: регіональні управління Держмолодьжитла продовжують працювати з громадянами з урахуванням необхідності додержання протиепідемічного режиму. Звичайний графік роботи Держмолодьжитла буде відновлено після скасування протиепідемічних заходів та обмежень органами влади.

Нагадуємо про необхідність відповідально ставитися до власного здоров’я і здоров’я оточуючих. Профілактичні заходи – у інтересах кожного громадянина.

Дякуємо за розуміння!