Николаевская облгосадминистрация определила заказчика строительства двух объектов на 2020 год.

Глава облгосадминистрации А. Стадник 28 февраля подписал Распоряжение № 72-р «Про виконання функцій замовника будівництва».

В нем сказано, что «з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів та підвищення якості виконаних робіт з проєктування, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів і споруд управлінню капітального будівництва облдержадміністрації в установленому порядку передати Комунальному підприємству «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції» Миколаївської обласної ради функції замовника будівництва на об’єктах, згідно з переліком».
КП «Дирекція з капітального будівництва та реконструкції» Миколаївської облради буде включено до мережі розпорядників і одержувачів коштів місцевого бюджету на 2020 рік.

Вказані об’єкти:

1. Санація будівлі Миколаївського базового медичного колледжу за адресою: вул. Космонавтів,79/1 (капітальний ремонт фасаду будівлі). Обсяг фінансування у 2020 році 953,336 тис. грн.;

2. Реконструкція каналізційної насосної станції Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи–інтернату № 6 І-ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради по вул. Рибна,95.
Обсяг фінансування у 2020 році 5148,256 тис. грн.

Инвестор.