Городская власть информирует водителей Николаева.

Інформуємо щодо організації руху транспорту по вулицях Адмірала Макарова і Шевченко згідно з рішенням виконкому Миколаївської міської ради № 1423 «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 25.11.2016 №1089 «Про внесення змін в організацію дорожнього руху транспортних засобів на окремих вулицях м. Миколаєва».

Рух транспорту по зазначених вулицях розпочнеться після встановлення відповідних дорожніх знаків. Цю роботу зараз виконує Комунальне спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство відповідно до схем руху та погодження зі всіма підрозділами, що відповідають за безпеку дорожнього руху. Завершити роботи планується 5 березня.
Про початок дії нової схеми дорожнього руху по зазначених вулицях буду додатково повідомлено на офіційному сайті ММР.

Що стосується дозволу лівого повороту з вулиці Пушкінської на вулицю Адміральську у напряму руху з мікрорайону Соляні до центру міста, інформуємо про наступне:
на разі відпрацьовується реконструкція зупиночного комплексу із облаштуванням відповідної кишені для зупинки громадського транспорту на зупинці «Вулиця Адміральська» у напряму руху з мікрорайону Соляні до центру міста. Дозвіл здійснювати лівий поворот буде реалізовано після комплексної реконструкції відповідної ділянки дороги і зупиночного комплексу.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.