На Николаевщине за январь-февраль 2020 года налоговые платежи в бюджет превысили прошлогодние на 362,9 млн. грн.

За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Д. Прокоф’єва, до державного бюджету протягом січня-лютого 2020 року мобілізовано 989,4 млн. грн., у місцеві скарбниці - понад 1,1 млрд. грн. Всього до бюджетів усіх рівнів за два місяці року надійшло 2,1 млрд. грн.

Основні податки, які забезпечують надходження до державного бюджету - це податок на додану вартість та податок на прибуток, яких у січні-лютому поточного року надійшло 536,2 млн. грн. та 111,1 млн. грн. відповідно. Крім того, значні надходження державний бюджет отримав від сплати військового збору - 66,6 млн. грн.

Вагомий внесок у наповнення місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб - надійшло 723 млн. грн., що на 113,6 млн. грн. більше відповідного періоду 2019 року.

«Хочу подякувати усім платникам податків Миколаївщини, хто добросовісно виконує покладені на них обов’язки зі сплати податків, за їх чітку та свідому громадянську позицію. ДПС у Миколаївській області і надалі здійснюватиме заходи щодо створення рівних конкурентних умов для суб’єктів господарювання, покращення їх сервісного обслуговування, упередження використання схем ухилення від оподаткування, посилення боротьби з тіньовим сектором економіки. Переконаний, що тільки налагодження відкритих та прозорих відносин з чесним бізнесом забезпечить соціальну стабільність та економічне зростання регіону», - зазначив Дмитро Прокоф’єв.