Главная / Газета "Инвестор" / Новости

Главные распорядители средств Николаевской ОГА не в полной мере обеспечивают качественное, эффективное и производительное выполнение бюджетных программ областного бюджета.

Об этом сообщили 4 февраля в ходе подведения итогов внутреннего аудита эффективности выполнения бюджетных программ областного бюджета Николаевской области за 2018 год и завершенный период 2019 года.

За повідомленням на сайті Миколаївської ОДА, аудит проводився за ініціативою голови облдержадміністрації О. Стадніка.
«До проведення аудиту ми залучили не тільки спеціалістів сектору внутрішнього контролю облдержадміністрації, а й незалежних експертів громадської організації «Фонд розвитку м. Миколаєва». Це дозволило неупереджено та детально проаналізувати всі недоліки в роботі структурних підрозділів та визначити першочергові заходи щодо їх усунення», - коментує заступник голови облдержадміністрації Т. Стахевич.

За результатами аудиту визначено, що головні розпорядники коштів не в повній мірі забезпечують якісне, ефективне та продуктивне виконання бюджетних програм обласного бюджету. Головні причини - низький рівень планування та допущення недоліків під час розробки бюджетних програм.

«Аналіз виявив низку проблем, які наявні майже у всіх структурних підрозділах облдержадміністрації. Найближчим часом буде проведено комплексну роботу щодо усунення таких недоліків. Працювати в такий спосіб, як це робилось протягом багатьох років більше ніхто не буде – це принципова позиція керівництва держави в особі Президента України Володимира Зеленського та Уряду. Керівництво Миколаївської облдержадміністрації також дотримується таких принципів», - наголошує Тетяна Стахевич.