Достижения «Николаевводоканала» в 2019 году.

Они представлены на сайте коммунального предприятия:

«По місту система каналізаційних колекторів через які, стоки транспортуються до очисних споруд каналізації. Протяжність каналізаційної мережі по місту складає 721 кілометр. Перекачування стічних вод забезпечують 32 насосні станції.
Щодня, кожен мешканець міста зливає до каналізації 150-200 літрів води, приймаючи душ, прибираючи в будинку, користуючись туалетом. Щоб кожен міг користуватись комфортам, щодня працюють бригади каналізаційної мережі на чолі з Кулаковим Олексієм Анатолійовичем.
У повноваженнях відділу водовідведення: дотримання санітарних норм міста, охорона довкілля, а також виконання технологій і правил технічної експлуатації мереж, напірних колекторів, запірної арматури, механізація трудових процесів, впровадження новітніх технологій з використанням сучасної техніки. Колектив із 67 працівників щодня докладають зусилля по попередженню аварій та ліквідації аварійних ситуацій.
2019 рік був складний та насичений подіями, проте працівники мережі успішно подолали всі труднощі та впорались з усіма викликами.

За 2019 рік виконано значний об’єм робіт, а саме:

- щодня аварійні бригади ліквідовують більше 25 закупорко на мережах каналізації;
- замінено 80 м. залізо – бетонного колектора діаметром 300 мм. по вул. Генерала Попеля;
- виконано ремонт аварійного колектора по вул. Айвазовського;
- виконано значний об’єм робіт при реконструкції колектора по вул. Кузнецька;
- замінено дві труби колектора діаметром 160 мм. по вул.Троїцька під залізничним мостом. Для виконання робіт була задіяна технологія, яка дозволила не зупиняти рух транспорту по залізничному мосту та автотранспорту в районі виконання робіт;
- виконано заміну частини напірного колектора діаметром 1400 мм. по вул. Маячна. Для виконання робіт на зазначеному колекторі на добу було припинено водопостачання міста. Завдяки злагодженій роботі бригад, тривалій підготовці працівники мережі швидко та якісно виконали ремонт, що дало можливість швидко відновити водопостачання міста.
Кожен співробітник відділу зробив все, що було в його силах, щоб мешканці міста не відчули незручностей.
Всі працівники заслуговують щирої вдячності за свою відданість роботі для зручності його мешканців Миколаєва!»