Мэр Николаева обсудил вопросы борьбы с незаконными МАФами и стихийной торговлей, порчей имущества общины.

30 січня 2020 року О. Сєнкевич провів робочу нараду за участі директора департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрія Єрмолаєва, представників правоохоронних органів та адміністрацій районів міста, повідомив відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Приводом стала необхідність підвищення рівня взаємодії органів міської влади та правоохоронців для подолання таких негативних явищ, як стихійна торгівля, порушення благоустрою в місті, вандалізм тощо.
«Дякую, що ви відгукнулися та сподіваюся на подальше плідне співробітництво з поліцією. Цього року, як і раніше, міська влада сприятиме діяльності правоохоронних органів, надаючи фінансову підтримку з міського бюджету. Нам треба опрацювати низку питань, щоб наша спільна робота з дотримання порядку в місті стала ще більш ефективною», - сказав мер Миколаєва.

Учасники наради обговорили механізми профілактики правопорушень в місті, боротьби з незаконними МАФами та стихійною торгівлею, псуванням майна громади та ін.