Формальных оснований для увольнения Е. Кравцова не было, но работодатель досрочно расторг контракт с высокой денежной компенсацией экс-руководителю.

Про це повідомив керівник Укрзалізниці Євген Кравцов на своїй сторінці в Facebook.

29 січня Уряд погодив звільнення Євгена Кравцова з посади керівника Укрзалізниці. Кілька останніх місяців наглядова рада Укрзалізниці розглядала звіт роботи директора відомства. Результат влаштував всі сторони.

«Майже всі KPI виконані (достроково і прогнозовано), у 2019-му було кілька історичних рекордів: фінансових і в перевезеннях, реалізовані масштабні інфраструктурні проекти, ну і майбутнє IPO як лакмусовий папір успішних реформ.
Таким чином, формальних підстав для звільнення у членів наглядової ради не знайшлось. Якщо казати моєю улюбленою юридичною мовою: вчора було прийняте рішення дострокового розірвання контракту з боку роботодавця з відповідною грошовою компенсацією керівнику. Вона не мала, скажу одразу. Але, це — рішення акціонера. Зі свого боку, я був готовий продовжити роботу у транспортному секторі без грошових виплат за контрактом.
Ще скажу, що компанія зараз переживає одні зі своїх кращих часів практично за всіма показниками.
Велика подяка команді за роботу. І кожному залізничнику за підтримку.
Все буде», — написав Кравцов.