Во сколько обходится николаевским налогоплательщикам «освещение деятельности городской власти».

На сайте горсовета представлен проект решения «Міської цільової програми розвитку інформаційно-комунікативної сфери міста Миколаєва на 2020-2023 роки».
Он подготовлен департаментом городского головы, который возглавляет Юлия Анатольевна Литвинова.
Желающие детально с ним ознакомиться могут найти документ в разделе проектов решений городского совета, инициированных городским головой.

Главной целью Программы указано - «забезпечення відкритості та прозорості у діяльності міського голови, Миколаївської міської ради та її виконавчих органів через сучасні засоби масової комунікації, у тому числі друковані, електронні та Інтернет-ЗМІ шляхом їх залучення до висвітлення діяльності вказаних вище суб’єктів місцевого самоврядування, сприяння безперешкодній реалізації конституційного права громадян на інформацію і свободу слова, поширення відомостей про м. Миколаїв серед городян та гостей міста».

По данным разработчиков Программы за 2016-2019 годы на «заходи із висвітлення діяльності міського голови, Миколаївської міської ради та підрозділів виконавчого комітету Миколаївської міської ради» затрачено 5 млн. 116,4 тыс. грн., больше всего в 2018 году - 1710 тыс. грн.

По прогнозам объем финансирования новой 4-летней Программы составит 34 млн. 41,45 тыс. грн., а наибольшая сумма в 2023 году – 9 млн. 64,60 тыс. грн.
Непосредственно на «висвітлення оперативної інформації про діяльність органів місцевого самоврядування міста Миколаєва» планируют 24 млн. 70,05 тыс. грн. В том числе в 2023 году 6 млн. 457 тыс. грн.

Такие данные свидетельствуют о почти пятикратном увеличении расходов на освещение деятельности муниципальной власти.

Инвестор.