Глава ГАСИ Украины лично выехал во Львов на внеплановую проверку областного департамента ГАСИ.

Об этом сообщили на сайте ГАСИ Украины.

У зв’язку з чисельною кількістю скарг та повідомлень про прояви корупції з боку Департаменту Держархбудінспекції у Львівській області в.о. Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олександр Строкач приїхав до Львова, щоб особисто перевірити роботу територіального органу.
«Зі Львівської області сьогодні до Держархбудінспекції надходить багато нарікань як з боку громадян, так і забудовників. Громадськість скаржиться на незаконні забудови, що порушують всі встановлені норми містобудівного законодавства, та ігнорування таких фактів територіальним органом ДАБІ. З іншого боку, забудовники, інвестори вказують на корумпованість Департаменту ДАБІ у Львівській області. Ми розуміємо, що така ситуація негативно позначається на розвитку регіону. Тож Держархбудінспекція розпочала цільову позапланову перевірку діяльності територіального органу ДАБІ», – зауважив О. Строкач.

Очільник ДАБІ закликав представників бізнесу до партнерства у боротьбі з проявами корупції та у разі підстав – негайно інформувати правоохоронні органи та центральний офіс.
В.о. голови Держархбудінспекції провів нараду з працівниками територіального органу де наголосив, що «тиск на суб’єктів містобудування має, нарешті, стати табу для посадових осіб Держархбудінспекції і кожен має розуміти, що нестиме відповідальність».

Центральним апаратом ДАБІ розпочато цільову позапланову перевірку діяльності Департаменту ДАБІ у Львівській області, за результатами якої будуть вжиті заходи реагування.