Исполнительная власть горсовета подписала Меморандум о сотрудничестве с Николаевским строительным колледжем.

Про це повідомляє департамент енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій Миколаївської міської ради.

5 грудня виконком Миколаївської міської ради в особі заступника міського голови О. Омельчука підписав Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво з питань впровадження новітніх енергоефективних рішень та відновлювальних джерел енергії у Миколаєві з Миколаївським будівельним коледжем Київського національного університету будівництва та архітектури в особі директора Георгія Бондаренко.

Віцемер зазначив, що підписання Меморандуму дасть змогу консолідувати зусилля влади та науковців у сфері енергетики, енергозбереження та запровадження інноваційних технологій і щоб студенти «не шукали кращої долі в інших країнах».

Г. Бондаренко наголосив на тому, що галузь енергоефективності наразі досить активно розвивається, і що вимогою часу стає потеба в спеціалістах цієї галузі.

Заступник директора Центру енергоефективності м.Миколаєва Віталій Васильєв зазначив, що і департамент енергетики, і Центр енергоефективності готові ділитися досвідом та допомагати студентам в засвоєнні матеріалу на практиці.