Главная / Газета "Инвестор" / Новости

Глава Николаевской ОГА пообещал отремонтировать фасад русского драмтеатра.

Это он заявил в ходе празднования 85-летия Николаевского академического художественного русского драматического театра 1 декабря.

«Наші театри і театральні колективи найкращі! Мав за честь переконатися в цьому особисто вчора під час святкування 85 річчя Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру. Неперевершені актори, чудові вистави, прекрасна атмосфера. На цій сцені дійсно творяться дива. Ще раз вітаю колектив театру з визначною датою, бажаю творчої наснаги, яскравих виступів і аншлагів. Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку. Як і обіцяв вчора зі сцени, в наступному році плануємо виділити кошти для облаштування фасаду будівлі театру. На моє переконання, не можна дозволити подальшої руйнації історичної споруди в самому центрі міста», - написал А. Стадник на своей странице в Фейсбук.

Напомним, что крайний раз ремонт театра делали 15 лет назад.
С 2018 года здание театра признано аварийным.
На проектные работы директор театра А. Свистун просит у облсовета 700 тыс. грн. По его словам, если будет проект, то тогда можно будет искать средства на ремонт не только в областном бюджете, но и у меценатов и спонсоров.

Инвестор.