Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
ГП «Заря»-«Машпроект» возобновило производство медицинского кислорода для Николаева.

ГП «Заря»-«Машпроект» возобновило производство медицинского кислорода для Николаева.

mlp / 24.03.2020

Об этом сообщил медиацентр ГК «Укроборонпром».

У відповідь на запит медичних установ міста Миколаїв у зв’язку із загрозами поширення коронавірусу, державне підприємство «Зоря»-«Машпроект» поновило виробництво медичного кисню, призупинене на початку 2020 року через відсутність попиту.
Підприємство має необхідне обладнання для виробництва кисню і багато років забезпечує власні потреби з технічного кисню для проведення зварювальних робіт.
До 2015 року «Зоря»-«Машпроект» був також єдиним місцевим виробником медичного кисню для потреб Миколаєва, підприємство має відповідну ліцензію, а виробнича лінія проходить регулярну атестацію.

«Зоря»-«Машпроект» оперативно відгукнувся на запит медиків та інвестував власні кошти у постачання медичного кисню, оскільки атестаційні умови виробництва вимагають запровадження певних заходів з контролю якості медичного кисню. «Зоря»-«Машпроект» може виробляти більш ніж 50 тисяч кубічних метрів медичного кисню на рік, що є надважливим для країни у ці дні. Зараз ми шукаємо додаткове обладнання для безперебійної роботи», – розповів директор підприємства Денис Гордієнко.

На підприємстві пояснюють, що для виконання в подальшому всіх вимог та забезпечення безперебійної роботи лінії з виробництва медичного кисню протягом усього періоду епідемії, необхідно придбати резервне обладнання. Наразі готується тендерна документація для закупівлі гігрометру, який коштуватиме підприємству близько 200 тис. грн.
Заходи з атестації лінії попередньо оцінюють у аналогічну суму, втім, на підприємстві дані витрати розглядають як громадський обов’язок і гуманітарну необхідність.

03.04.2020
Постанова Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
01.04.2020
Главное событие года переносится: в Дубае собираются отложить проведение EXPO-2020.
01.04.2020
Определены условия, при которых в Украине могут работать продовольственные рынки.
01.04.2020
Николаевщина вторая в рейтинге инвестиционной эффективности областей Украины.
31.03.2020
Органы ГАСК местного самоуправления продолжают выполнение разрешительных функций в пределах своих полномочий на местном уровне.
31.03.2020
Гоструда в Николаевской области разъяснила особенности оформления отпуска без сохранения заработной платы на время карантина, а также как правильно его оформить.
31.03.2020
Антикризисные меры: как богатая Швейцария поддерживает экономику.
31.03.2020
Спрос на недвижимость сокращается, а отложенный спрос увеличивается.
31.03.2020
Разъяснение налоговой Николаевщины, когда не применяются штрафные санкции за нарушение налогового законодательства.
31.03.2020
Закон об открытии рынка земли принят под контролем президента, но будет оспорен оппозицией в суде.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор