Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Строительство объездных дорог к портам в Николаеве пока лишь в перспективе.

Строительство объездных дорог к портам в Николаеве пока лишь в перспективе.

mlp / 27.02.2020

Об этом свидетельствует информация на сайте горсовета.

26 лютого в мерії обговорювали питання створення об’їзної дороги на півдні нашого міста - через існуючі траси Вітовського району та частково транспортними артеріями Корабельного району.

Розмову мали мер О. Сенкевич, його заступники Ю. Степанець та Ю. Андрієнко, голова Корабельної райадміністрації О. Цуканов, керівництво департаменту ЖКХ, управління транспортного комплексу, в.о. начальника управління інфраструктури облдержадміністрації С. Сикорський та народний депутат О. Гайду.

Мер підкреслив, що об’їзна дорога має проходити через Корабельний район – від в’їзду до міста до вул. Айвазовського (ділянка біля 2,5 км).

Цуканов додав, що проведено попередній аналіз та встановлено орієнтовну вартість розробки проектно-кошторисної документації та будівництва.
Ні грошей, ні проектно-кошторисної документації на цю об’їзну дорогу не має, як і грошей на будівельні роботи. Лише наміри.

С. Сікорський повідомив, що об’їзна дорога у Вітовському районі складається з двох ділянок: перша – частина дороги Миколаїв-Станіслав-Херсон (8,4 км), друга – від повороту на Прибузьке до с. Шевченково (29,6 км). Минулого року розпочато розробку проектно-кошторисної документації по першій ділянці і в травні має завершитися її експертиза. В поточному році визначено перелік об’єктів в рамках другої ділянки, але їх повинні затвердити на комісіях облради. З наданням грошей наступним етапом повинна стати розробка проектної документації.

Міський голова доручив директору департаменту ЖКХ С. Коренєву розпочати роботи, пов’язані з проектуванням будівництва дороги по місту до вул. Айвазовського, та скоординувати дії проектувальників міської та обласної ділянок. Мер також має намір звернутись до голови облради з проханням оперативно затвердити перелік об’єктів в рамках другої ділянки у Вітовському районі.

Инвестор.

30.03.2020
Правительство уточнило макропрогноз на 2020 год.
30.03.2020
Как пандемия меняет мир.
30.03.2020
Что ввели в эксплуатацию на Николаевщине в феврале 2020 года.
30.03.2020
Прогнозы ресторанного и кофейного бизнеса в Киеве.
29.03.2020
В каждой аптеке должны быть маски. И не по завышенным в десятки раз ценам, а по нормальным, доступным. В. Зеленский.
29.03.2020
Кабинет министров закончил предварительную работу над изменениями в Госбюджет Украины.
29.03.2020
В апреле в Украине будет холодно и сыро до самой Пасхи – 19 апреля.
29.03.2020
Сессии Николаевского городского совета на время карантина планируют проводить в онлайн-режиме.
29.03.2020
В Украине банки сократят количество своих отделений.
29.03.2020
Николаевщина пока единственный регион без COVID-19.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор