Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Накануне 31-й годовщины вывода советских войск из Афганистана городская власть провела ряд мероприятий.

Накануне 31-й годовщины вывода советских войск из Афганистана городская власть провела ряд мероприятий.

mlp / 14.02.2020

За повідомленням директора департаменту праці та соцзахисту С. Василенко, у Миколаєві проживає 1738 воїнів-інтернаціоналістів, серед них - 1159 афганців.
З міського та обласного бюджетів у 2019 році виплачено 1451,7 тис. грн на соціальний захист афганців. Щороку ця сума збільшується.

12 лютого в адміністрації Заводського району відбулася зустріч керівництва району з учасниками бойових дій в Афганістані та сім'ями воїнів-афганців. Там обговорювали проблемні питання медичного, соціально-побутового характеру. Пролунали теплі слова в адресу воїнів, які виконували свій громадянський обов’язок у республіці Афганістан.

13 лютого з воїнами-інтернаціоналістами та родинами загиблих бійців зустрічався мер О. Сєнкевича. Він вручив 2 ордери на житло, третьому воїну-інтернаціоналісту ордер передадуть найближчим часом, оскільки він не зміг прийти через стан здоров'я. Кошти на придбання квартир передбачили у міському бюджеті на 2019 рік, їх передали у вигляді субвенції обласному бюджету. На ці цілі передбачені кошти й в скарбниці міста на поточний рік. О. Сєнкевич відзначив воїнів-інтернаціоналістів Почесними грамотами міського голови та передав їм державні нагороди. Присутні підняли проблеми транспортні, благоустрію.

14 лютого міський голова разом з першим заступником В. Криленком привітали воїнів-інтернаціоналістів, які проходять лікування у обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Пожавши міцного здоров’я та мирного неба над головою, Сенкевич вручив воїнам-афганцям нагороди та подарунки.

За матеріалами відділу інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

27.02.2020
Авиакомпания Windrose, которая анонсировала полеты в Николаев, планирует пополнить свой парк пятью турбовинтовыми ATR 72-600.
27.02.2020
Украина и Турция построят 500 квартир для лиц, которые были вынуждены переселиться из Крыма после аннексии полуострова.
27.02.2020
Строительство объездных дорог к портам в Николаеве пока лишь в перспективе.
26.02.2020
Сообщено о подозрении нотариусу в подделке документов и злоупотреблении полномочиями.
26.02.2020
На Николаевщине начали дорожные работы.
26.02.2020
С 5 марта отделение ЦПАУ на ул. Скульптора Измалкова приостанавливает прием горожан.
26.02.2020
В Украине планируют отменить двойную комиссию при оплате коммунальных платежек.
26.02.2020
Кабмин утвердил порядок использования средств на строительство трассы Одесса-Мелитополь-Новоазовск (на участке Одесса-Николаев-Херсон).
26.02.2020
Насколько уменьшились «легкие» Николаева.
26.02.2020
Вопрос ликвидации ГАСИ должен обсуждаться со строительным бизнесом.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор