Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Комментарий Николаевской ОГА относительно расчетов за тепло.

Комментарий Николаевской ОГА относительно расчетов за тепло.

mlp / 14.01.2020

13 січня відбулась нарада з представниками енергопостачальних підприємств під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи.

Теплопостачальним підприємствам рекомендовано посилити інформаційну компанію і розмістити на власних сайтах інформацію щодо проведених нарахувань за підсумками грудня та проведених перерахунках з метою роз’яснення населенню, що відбувається робота з перерахування з урахуванням роботи за підсумками листопада-грудня минулого року.

Окремі проблемні питання, які незрозумілі споживачам, пов’язані з тим, що теплопостачальні підприємства знімають показання з приладів обліку теплової енергії за певний період. Для прикладу з 20 листопада по 20 грудня додатково відбувається нарахування за в середньому 10 днів, які не ввійшли у звітні показання за приладами обліку. У подальшому відбувається перерахування за минулий період з урахуванням фактичних показників за приладами обліку теплової енергії.

В. Гайдаржи наголосив на неприпустимості окремих фактів, коли нарахування грудня в декілька разів перевищують нарахування листопада. Зокрема, подібні випадки мають місце по ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», в зв’язку з чим керівництву товариства рекомендовано по кожному подібному випадку провести аналіз, вжити заходів по забезпеченню соціально-справедливих нарахувань за показниками теплолічильників та поінформувати споживачів.

Керівництвом Миколаївської міськради проінформовано, що на сьогодні відбувається опрацювання питань, пов’язаних з реконструкції теплових мереж в Центральному районі міста Миколаєва. Це дозволить вивести з експлуатації окремі локальні низкоефективні котельні і проєкт фінансуватиметься за рахунок міжнародної підтримки в обсязі 960 тис. грн. Наразі розробляються передпроектні пропозиції та попередньо узгоджуються з теплопостачальними підприємствами міста.

Миколаївською міськрадою і департаментом ЖКГ спільно з ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» і МКП «Миколаївводоканал» розпочинається робота по визначенню операторів зовнішніх мереж централізованого теплопостачання і централізованого водопостачання, відповідно, з метою впорядкування подальшої роботи по обліку відповідних енергоресурсів згідно ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії і водопостачання».

18.01.2020
Долги «Николаевводоканалу» растут. Будут расти и тарифы.
18.01.2020
Премьер-министр А. Гончарук на совещании по вопросам развития строительной сферы озвучил три главные ожидания правительства от отрасли.
18.01.2020
В овертайме «Николаев» уступил «Запорожью».
18.01.2020
Как при должностном окладе в 3048 грн. получают за месяц 234 тыс. грн.
18.01.2020
В Николаеве ввели в эксплуатацию второй корпус школы №36.
17.01.2020
Для Фонда государственного имущества Украины Давос-2020 станет началом масштабного привлечения инвестиций.
17.01.2020
В Закон «О местном самоуправлении в Украине» вносят дополнения.
17.01.2020
Налог на недвижимость могут привязать к ее цене.
17.01.2020
Места для крещенского купания в Николаеве.
17.01.2020
В дорожной стратеги Кабмина на 2020 год две николаевские дороги.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор