Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Комментарий Николаевской ОГА относительно расчетов за тепло.

Комментарий Николаевской ОГА относительно расчетов за тепло.

mlp / 14.01.2020

13 січня відбулась нарада з представниками енергопостачальних підприємств під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи.

Теплопостачальним підприємствам рекомендовано посилити інформаційну компанію і розмістити на власних сайтах інформацію щодо проведених нарахувань за підсумками грудня та проведених перерахунках з метою роз’яснення населенню, що відбувається робота з перерахування з урахуванням роботи за підсумками листопада-грудня минулого року.

Окремі проблемні питання, які незрозумілі споживачам, пов’язані з тим, що теплопостачальні підприємства знімають показання з приладів обліку теплової енергії за певний період. Для прикладу з 20 листопада по 20 грудня додатково відбувається нарахування за в середньому 10 днів, які не ввійшли у звітні показання за приладами обліку. У подальшому відбувається перерахування за минулий період з урахуванням фактичних показників за приладами обліку теплової енергії.

В. Гайдаржи наголосив на неприпустимості окремих фактів, коли нарахування грудня в декілька разів перевищують нарахування листопада. Зокрема, подібні випадки мають місце по ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», в зв’язку з чим керівництву товариства рекомендовано по кожному подібному випадку провести аналіз, вжити заходів по забезпеченню соціально-справедливих нарахувань за показниками теплолічильників та поінформувати споживачів.

Керівництвом Миколаївської міськради проінформовано, що на сьогодні відбувається опрацювання питань, пов’язаних з реконструкції теплових мереж в Центральному районі міста Миколаєва. Це дозволить вивести з експлуатації окремі локальні низкоефективні котельні і проєкт фінансуватиметься за рахунок міжнародної підтримки в обсязі 960 тис. грн. Наразі розробляються передпроектні пропозиції та попередньо узгоджуються з теплопостачальними підприємствами міста.

Миколаївською міськрадою і департаментом ЖКГ спільно з ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» і МКП «Миколаївводоканал» розпочинається робота по визначенню операторів зовнішніх мереж централізованого теплопостачання і централізованого водопостачання, відповідно, з метою впорядкування подальшої роботи по обліку відповідних енергоресурсів згідно ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії і водопостачання».

27.05.2020
По состоянию на 10:00 27 мая в Николаевской области выявлен 1 новый подтвержденный случай COVID-19.
27.05.2020
Власти разработали 35 инициатив по поддержке малого и среднего бизнеса.
27.05.2020
"Для Николаева это будет пилотный проект", - Александр Сенкевич о капитальном ремонте улицы Новозаводская.
27.05.2020
В июне будет возобновлена ​​работа учреждений дошкольного образования.
27.05.2020
За сутки в Украине выявили 321 новый случай заболевания коронавирусом.
26.05.2020
Жилье под снос: куда и как хотят отселять жильцов аварийных домов в Украине.
26.05.2020
По состоянию на 10:00 26 мая в Николаевской области не выявлено новых подтвержденных случаев COVID-19.
26.05.2020
Мораторий на проверки бизнеса во время карантина - разъяснение Минэкономики.
26.05.2020
В Одессе проверят наличие трещин в жилых домах после двух обвалов зданий в центре города.
26.05.2020
На сегодня подтверждены 21 584 случая COVID-19, из них 339 за последние сутки.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор