Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Министерство юстиции делает важные шаги в направлении улучшения бизнес-среды в Украине и привлечения инвесторов.

Министерство юстиции делает важные шаги в направлении улучшения бизнес-среды в Украине и привлечения инвесторов.

mlp / 08.10.2019

На цьому наголосив Міністр юстиції України Денис Малюська під час зустрічі з бізнесом, повідомила прес-служба міністерства.

Діалог з бізнесом є невід’ємною складовою діяльності державних структур, в тому числі Міністерства юстиції, адже юридичні питання є чи не найбільш значущими у роботі підприємств. Зокрема, налагоджено роботу Державної виконавчої служби та оновлено склад Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.
У додаток до прийнятого парламентом антирейдерського законопроекту №1056-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» для захисту від шахрайства буде проведено аудит державних реєстрів та підвищено рівень безпеки даних. Також у майбутньої планується запуск електронної системи нотаріату та проведення окремих реєстраційних дій без втручання людини.

Одна з цілей Мін’юсту – захист сторін договору та зменшення шкоди, завданої порушенням контрактів. Для досягнення цілі планується, зокрема, забезпечити неухильне дотримання Україною інвестиційних угод. В цьому розрізі Міністерство юстиції підтримує мирову угоду між державою і компанією «Філіп Морріс». «З точки зору побудови цивілізованих відносин держави і бізнесу, вкрай важливо, щоб не було жодних сумнівів у законності цієї мирової угоди. Ми в цілому підтримуємо інститут мирових угод. Ми будемо цей інститут вдосконалювати, просувати і захищати від будь-яких підозр правоохоронної системи», – поінформував керівник відомства.

Також нагадав щодо прийнятого Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні». Цей закон передбачає підвищення якості та швидкості господарського судочинства; зниження вартості кредитних ресурсів, скасування пайового внеску, додатковий захист прав міноритарних акціонерів, збільшення кількості товариств з обмеженою відповідальністю, що діють на підставі модельного статуту.

03.04.2020
Постанова Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2020 р. № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».
01.04.2020
Главное событие года переносится: в Дубае собираются отложить проведение EXPO-2020.
01.04.2020
Определены условия, при которых в Украине могут работать продовольственные рынки.
01.04.2020
Николаевщина вторая в рейтинге инвестиционной эффективности областей Украины.
31.03.2020
Органы ГАСК местного самоуправления продолжают выполнение разрешительных функций в пределах своих полномочий на местном уровне.
31.03.2020
Гоструда в Николаевской области разъяснила особенности оформления отпуска без сохранения заработной платы на время карантина, а также как правильно его оформить.
31.03.2020
Антикризисные меры: как богатая Швейцария поддерживает экономику.
31.03.2020
Спрос на недвижимость сокращается, а отложенный спрос увеличивается.
31.03.2020
Разъяснение налоговой Николаевщины, когда не применяются штрафные санкции за нарушение налогового законодательства.
31.03.2020
Закон об открытии рынка земли принят под контролем президента, но будет оспорен оппозицией в суде.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор