Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Руководство области и Николаева надеется на продолжение сотрудничества с южнокорейскими инвесторами.

Руководство области и Николаева надеется на продолжение сотрудничества с южнокорейскими инвесторами.

mlp / 25.09.2019

24 вересня в Миколаївському морському порту урочисто відкрили експертний зерновий термінал південнокорейської компанії Posco Internationl та вітчизняної компанії Orexim Group.

У заході взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні пан Квон Кі-Чанг (Kwon Ki-Chang), корейський консул Кванг-Хьон Со, керівництво області та Миколаєва.

Posco Internationl стала першою національною компанією, що має в управлінні зерновий термінал за кордоном. Почалось все з підпису з Orexim Group угоди про спільний розвиток і управління зерновим терміналом на базі Миколаївського комбінату хлібопродуктів.

О. Сєнкевич підкреслив, що вкладання компанією Posco Internationl коштів в Миколаїв свідчить про значну інвестиційну привабливість нашого міста. «Сьогодні наше місто дружнє, привітне, відкрите світу. У нас ведуть бізнес такі міжнародні компанії як COFCO Agri, PepsiCo, Bunge Ltd та інші. Масштабні інвестиційні проєкти реалізовують і українські корпорації, наприклад, Нібулон», - сказав мєр Миколаєва.
Він подякував Posco Internationl за те, що вони повірили в Миколаїв, а також компанії OreximGroup за те, що вони змогли розвинути свій бізнес, «знайти таких класних партнерів та привезти їх до нашого міста».

У той же день голова Миколаївської ОДА А. Стадник зустрівся з Квон Кі – Чангом та обговорив можливі напрямки співпраці в медицині, транспортній галузі, IT напрямку.
Стадник зазначив, що Миколаївщина цінує співпрацю з корейським бізнесом, який вже вкладає інвестиції в регіоні (у зерновому терміналі «POSCO OREXIM international» частка корейської компанії - 75%».

«Миколаївщина – область з великим економічним потенціалом, яка до цього часу, на жаль, не дуже швидко брала курс на укріплення досягнень у таких галузях як кораблебудування, господарська діяльність, промисловість. Впевнений, що за чіткої позиції Президента України та його команди це незабаром зміниться», - сказав О. Стаднік. Також пообіцяв особисто захищати інтереси інвесторів, які готові працювати на Миколаївщині.

Зерновий термінал побудован на базі «Миколаївського КХП». Потужність одночасного зберігання становить понад 140 тисяч тонн. З новим терміналом Posco планує збільшити експорт зерна з України до 3 млн т в рік. Також в планах створити власний парк залізничних вагонів.

Инвестор.

01.04.2020
Главное событие года переносится: в Дубае собираются отложить проведение EXPO-2020.
01.04.2020
Определены условия, при которых в Украине могут работать продовольственные рынки.
01.04.2020
Николаевщина вторая в рейтинге инвестиционной эффективности областей Украины.
31.03.2020
Органы ГАСК местного самоуправления продолжают выполнение разрешительных функций в пределах своих полномочий на местном уровне.
31.03.2020
Гоструда в Николаевской области разъяснила особенности оформления отпуска без сохранения заработной платы на время карантина, а также как правильно его оформить.
31.03.2020
Антикризисные меры: как богатая Швейцария поддерживает экономику.
31.03.2020
Спрос на недвижимость сокращается, а отложенный спрос увеличивается.
31.03.2020
Разъяснение налоговой Николаевщины, когда не применяются штрафные санкции за нарушение налогового законодательства.
31.03.2020
Закон об открытии рынка земли принят под контролем президента, но будет оспорен оппозицией в суде.
31.03.2020
Вначале 2020 года на Николаевщине производство строительной продукции увеличилось, а строительство жилья уменьшилось в три раза.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор