Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Одесские строители зависят от политических распрей и деятельности «общественных активистов» в Николаеве больше, чем в других городах.

Одесские строители зависят от политических распрей и деятельности «общественных активистов» в Николаеве больше, чем в других городах.

mlp / 23.08.2019

Миколаївський міський голова О. Сєнкевич, директор департаменту ЖКГ С. Коренєв і керівник підрядної організації ТОВ «БВК «Пік-Строй» М. Лозовенко разом з журналістами проінспектували хід робіт реконструкції Соборної площи. Про це поідомив відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

«Сьогодні вже покрито гранітними плитами понад 6 тисяч квадратних метрів, в бетоні – понад 8 з половиною тисяч. Практично завершені роботи по електрочастині. Розпочалось укладання плитки над фонтаном», - зазначив Сергій Коренєв.

Директор ТОВ «БВК «Пік-Строй» Марина Лозовенко поділилася, що на жаль, на хід робіт окрім об’єктивних факторів, впливає і той, що завдяки скаргам і заявам на будівельний майданчик постійно приходять перевірки. Факти, зазначені в них, не знаходять свого підтвердження, але на настрій і темп роботи впливають.
«Я вже три рази думала просто взяти і піти звідси, припинити роботу на цьому об’єкті. Але ваш міський голова мотивував мене продовжувати. І я поверталася. Ми працюємо на об’єктах в Одесі, Києві, Миколаєві. І у вашому місті найбільше залежимо від політичних чвар і діяльності так званих «громадських активістів». В Одесі вони також є, але це не позначається на роботі», - підкреслила Марина Лозовенко.

Та частина площі, де були знайдені цікаві старовинні речі, буде взята під скло. Марина Лозовенко зазначила, що проектант має запропонувати рішення, а вже її ТОВ «БВК «Пік-Строй» зробить подарунок від Одеси Миколаєву на день міста: витяжку і освітлення на цій дільниці зроблять за свій рахунок.

Власне на площі будуть встановлені нові ліхтарі, виготовлення яких триває на разі за кордоном, у спеціальних контейнерах з’являться 102 дерева. Лавки будуть мобільні і стаціонарні – двох типів.
Любителі відпочити в зеленій зоні теж отримають своє – на стику з бульваром буде облаштована зелена зона.

А згодом буде проведена реконструкція і самого бульвару, але це поки плани.

21.09.2019
Стоит рассмотреть возможность продажи ракетного крейсера - А. Абромавичус
21.09.2019
Более половины потенциальных покупателей недвижимости в Соединённом Королевстве заняли выжидательную позицию.
21.09.2019
Общественные советы предпринимателей Николаева предлагают наладить сотрудничество с новой властью на всех уровнях.
21.09.2019
Как распознать фейковую информацию.
21.09.2019
Верховная Рада положила конец «невизначеності» в Николаевском горсовете, отменив паевой взнос на инфраструктуру. ОБНОВЛЕНО.
21.09.2019
Готовят изменения в регламент исполкома Николаевского горсовета.
21.09.2019
Рождество Пресвятой Богородицы: что нельзя делать.
20.09.2019
Высокую зарплату В. Москаленко установили депутаты Николаевского облсовета и помог Кабмин.
20.09.2019
А. Гончарук представил нового руководителя ФГИ Украины.
20.09.2019
«Дорого и высоко»: на Манхэттене открыли жилой дом-небоскреб.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор