Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Одесские строители зависят от политических распрей и деятельности «общественных активистов» в Николаеве больше, чем в других городах.

Одесские строители зависят от политических распрей и деятельности «общественных активистов» в Николаеве больше, чем в других городах.

mlp / 23.08.2019

Миколаївський міський голова О. Сєнкевич, директор департаменту ЖКГ С. Коренєв і керівник підрядної організації ТОВ «БВК «Пік-Строй» М. Лозовенко разом з журналістами проінспектували хід робіт реконструкції Соборної площи. Про це поідомив відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

«Сьогодні вже покрито гранітними плитами понад 6 тисяч квадратних метрів, в бетоні – понад 8 з половиною тисяч. Практично завершені роботи по електрочастині. Розпочалось укладання плитки над фонтаном», - зазначив Сергій Коренєв.

Директор ТОВ «БВК «Пік-Строй» Марина Лозовенко поділилася, що на жаль, на хід робіт окрім об’єктивних факторів, впливає і той, що завдяки скаргам і заявам на будівельний майданчик постійно приходять перевірки. Факти, зазначені в них, не знаходять свого підтвердження, але на настрій і темп роботи впливають.
«Я вже три рази думала просто взяти і піти звідси, припинити роботу на цьому об’єкті. Але ваш міський голова мотивував мене продовжувати. І я поверталася. Ми працюємо на об’єктах в Одесі, Києві, Миколаєві. І у вашому місті найбільше залежимо від політичних чвар і діяльності так званих «громадських активістів». В Одесі вони також є, але це не позначається на роботі», - підкреслила Марина Лозовенко.

Та частина площі, де були знайдені цікаві старовинні речі, буде взята під скло. Марина Лозовенко зазначила, що проектант має запропонувати рішення, а вже її ТОВ «БВК «Пік-Строй» зробить подарунок від Одеси Миколаєву на день міста: витяжку і освітлення на цій дільниці зроблять за свій рахунок.

Власне на площі будуть встановлені нові ліхтарі, виготовлення яких триває на разі за кордоном, у спеціальних контейнерах з’являться 102 дерева. Лавки будуть мобільні і стаціонарні – двох типів.
Любителі відпочити в зеленій зоні теж отримають своє – на стику з бульваром буде облаштована зелена зона.

А згодом буде проведена реконструкція і самого бульвару, але це поки плани.

21.02.2020
В Николаевском горсовете озаботились «последним куском хлеба» у промышленных предприятий.
21.02.2020
Стартовал региональный тур в поддержку программы Доступные кредиты 5-7-9%.
21.02.2020
Коммунальное учреждение культуры «Николаевский областной методический центр по охране культурного наследия».
21.02.2020
Украина должна внедрить опыт стран, где средняя ставка по ипотеке колеблется от 0% до 6%.
20.02.2020
Лучшие представители бизнеса в Николаеве.
20.02.2020
Украинские заробитчане начали интересоваться покупкой недвижимости в Польше.
20.02.2020
Николаевская саблистка Ольга Харлан получит президентскую стипендию.
20.02.2020
Николаевская «Співдружність ОСББ» рискует прекратить теплоснабжение населения.
20.02.2020
Правительство начало кампанию по выведению из тени рынка труда.
20.02.2020
ЧП «Зодчий» подкорректирует проект строительства троллейбусной линии на Намыве.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор