Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Президент Украины Владимир Зеленский посетил Николаев.

Президент Украины Владимир Зеленский посетил Николаев.

mlp / 17.07.2019

17 липня в рамках візиту до Миколаївської області Президент України Володимир Зеленський відвідав Миколаїв. Глава держави провів нараду на державному підприємстві «Миколаївський суднобудівний завод», під час якої обговорили подальшу долю ракетного крейсера проекту 1164 (колишній крейсер «Україна»), а також реалізацію держпрограми будівництва кораблів класу «корвет».

Президента супроводжували Міністр оборони Степан Полторак, очільник держконцерну «Укроборонпром» Павло Букін, а також керівництво нашої області.

Так, Степан Полторак зазначив, що озброєння та обладнання, встановлене на крейсері, виробляється тільки в Росії. Крім того, воно морально застаріло. Також, за словами Міністра оборони, концепція застосування Збройних Сил України не передбачає використання кораблів океанічного класу, яким є крейсер «Україна» - такі кораблі призначені для супроводу і знищення авіанесучих угруповань, а у нас таких немає. Степан Полторак наголосив на недоцільності добудови крейсера і запропонував демілітаризувати його. Таким чином можна буде вирішити, зокрема, фінансові проблеми ДП «Миколаївський суднобудівний завод».

Разом з тим, керівник оборонного відомства підкреслив необхідність продовження будівництва кораблів класу «корвет». Нагадаємо, що виробництво першого такого судна було розпочато на Чорноморському суднобудівному заводі. Наразі воно ще не завершено.

Степан Полторак поінформував, що такі кораблі відповідають стандартам НАТО і всім викликам часу. На його думку, доцільно було б добудувати корпус корвета на базі Чорноморського суднобудівного заводу, після чого довести проект до логічного завершення на потужностях Миколаївського суднобудівного заводу. Це дозволило б забезпечити Військово-Морські Сили України сучасними бойовими судами і завантажити замовленнями не тільки державну верф, а й близько 20 миколаївських підприємств, задіяних в проекті.

Володимир Зеленський підтримав озвучену ідею. Під час візиту до нашого міста він також пообіцяв колективу ДП «Миколаївський суднобудівний завод» вирішити давно наболілу проблему з боргами по зарплаті.

Источник: Николаевский горсовет

25.08.2019
ТОП-5 «строительных» регионов Украины без Николаевщины.
25.08.2019
Жильё в Европе: сколько его строят и сколько оно стоит?
23.08.2019
Одесские строители зависят от политических распрей и деятельности «общественных активистов» в Николаеве больше, чем в других городах.
23.08.2019
В Каневе появится еще одна кондитерская фабрика.
23.08.2019
Победители конкурса «Лучший предприниматель года» в Николаеве.
23.08.2019
АГУ дает разъяснения по некоторым вопросам государственной помощи для малого и среднего предпринимательства.
23.08.2019
Николаевский речпорт ставит рекорд по обработке импортных удобрений.
23.08.2019
5 сентября Николаевский горсовет рассмотрит земельные вопросы.
23.08.2019
В Израиле частный подрядчик, строящий на государственной земле, обязан соблюдать принцип равенства.
23.08.2019
«МИКОЛАЇВ – це МИ!» возле гостиницы «Турист».
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор