Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
"Міська влада готова співпрацювати з правоохоронцями та надавати всебічну підтримку будь-яким діям, які будуть спрямовані на стабілізацію громадського спокою і порядку", - Олександр Сєнкевич.

"Міська влада готова співпрацювати з правоохоронцями та надавати всебічну підтримку будь-яким діям, які будуть спрямовані на стабілізацію громадського спокою і порядку", - Олександр Сєнкевич.

mlp / 20.06.2019

19 червня міський голова Олександр Сєнкевич провів оперативну нараду з правоохоронними органами з метою відпрацювання спільних дій по забезпеченню порядку і спокою в закладах соціальної сфери.

Як відомо, останніми днями у Миколаєві відбувся ряд повідомлень про замінування. Хоч жодне з них, на щастя, не підтвердилося, такі інциденти дестабілізують роботу важливих міських об'єктів та провокують виникнення занепокоєння у суспільстві.

Олександр Сєнкевич звернув увагу на цинізм "замінувань" лікарень, дитячих закладів, адже кожного разу хворих потрібно виводити за межі цих закладів. Це несе не тільки збитки для організацій та установ, але й загрозу здоров’ю та життю пацієнтів.

- Інформація про замінування не підтвердилася на жодному з об'єктів. Всі виклики виявилися хибними. Так, наприклад, вчора довелося евакуювати усіх пацієнтів з лікарень, навіть тяжкохворих, для того, щоб провести огляд на наявність вибухових пристроїв. Діяльність цих об’єктів паралізується як мінімум на кілька годин. Однак ми повинні реагувати на повідомлення, проводити перевірки. Більш того, фейкові повідомлення можливо відправляють спеціально, щоб приспати увагу людей, а потім спланувати реальний злочин.

Мер наголосив, що міська влада готова співпрацювати з правоохоронцями та надавати всебічну підтримку будь-яким діям, які будуть спрямовані на стабілізацію громадського спокою і порядку.

Представники влади також закликали містян з розумінням відноситися до тих незручностей, які вони отримують через хибні повідомлення про замінування та попросили усіх зберігати спокій.

- Просимо бути пильними та обережними, звертати увагу на підозрілі речі, повідомляти у випадку їх виявлення у поліцію. Всі ці погрози можуть мати під собою якусь основу. Якщо ви бачите щось підозріле, щось викликає у вас сумніви - не мовчіть. Це буде важлива допомога правохоронцям - з'ясувати і запобігти тим випадкам, які можуть бути, - звернувся до миколаївців перший заступник міського голови Володимир Криленко.

Як зазначають правоохоронці, хвиля замінувань сколихнула не лише наше місто, а й багато інших обласних центрів України.

- За останній місяць зафіксовано 592 повідомлення. Ця кількість щодня зростає, - сказав в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції області Максим Ахрамєєв.

У повідомленнях "мінувальники" часто вказують одразу по декілька об’єктів. Через те, що більшість з таких повідомлень надходять електронною поштою, поліція не може оперативно встановити і затримати людей, які їх розсилають. Злочинці створюють фейкові акаунти, надсилають листи через підставні VPN-сервіси, тож розпізнати IP-адресу дуже складно. Втім, кіберполіція все-таки встановлює та знаходить тих, хто створює такі інциденти. Зазвичай це відбувається у випадках, коли про замінування повідомляють у телефонному режимі. Так, з початку 2019 року зафіксовано 7 дзвінків про замінування, і шість з них вже розкрито.

Під час наради правоохоронці також звернулись до Олександра Сєнкевича та депутатського корпусу з проханням підтримати Міську цільову Програму «Цифрове місто» та передбачити в міському бюджеті кошти на розширення мережі відеокамер, вдосконалення функціонала системи.

- Розвиток системи міського відеоспостереження - це велика допомога правохоронцям. Завдяки цьому ми зможемо оперативніше розкривати як дрібні, так і важкі злочини, резюмував Максим Ахрамєєв.

Зі свого боку міський голова зазначив, що підтримує Програму та має намір винести проект рішення на розгляд депутатів на найближчій позачерговій сесії.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

23.10.2019
ТОП-5 стран Европы по объемам строительства торговой недвижимости.
23.10.2019
В Николаеве рабочая группа поддержала законопроект народных депутатов по возвращению в местные бюджеты 50% поступлений от деятельности портов на развитие инфраструктуры.
23.10.2019
Размер земельного налога предлагают поднять до уровня 4 группы.
23.10.2019
За 9 месяцев 2019 года Главным управлением ГНС в Николаевской области в местные бюджеты мобилизовано 78,1 млн. грн. налога на недвижимость.
23.10.2019
Украина последняя в Европе по покупательной способности на душу населения.
23.10.2019
Строительство бассейна в Баштанке возобновлено и находится на контроле А. Стадника.
23.10.2019
Семь основных изменений в порядке назначения жилищных субсидий.
23.10.2019
Два сценария макроэкономического прогноза в Украине.
23.10.2019
Предварительные итоги 2019 года аграрной Николаевщины.
23.10.2019
Гончарук обещает менять руководителей Госгеокадастра «пока не найдут честных и добросовестных менеджеров в каждое учреждение».
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор