Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Представители тринадцати ассоциаций аграрной, металлургической, строительной и судостроительной отраслей Украины обратились с просьбой посодействовать возрождению украинского речного судоходства.

Представители тринадцати ассоциаций аграрной, металлургической, строительной и судостроительной отраслей Украины обратились с просьбой посодействовать возрождению украинского речного судоходства.

mlp / 12.06.2019

Про це заявив президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах під час прес-конференції в Укрінформ.

«Ми в своєму зверненні, аналізі та пропозиціях маємо на увазі ще й те, що це (підтримка річкового судноплавства - ред.) взаємопов’язане з необхідністю формування державних чітких заходів по всьому комплексу відновлення вітчизняного суднобудування», - підкреслив Кінах.

Автори звернення наголошують, що Верховна Рада має терміново розглянути та прийняти проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації Директиви Ради №2003/96/ЄС в частині відновлення конкурентоспроможності судноплавства України на внутрішніх водних шляхах».
Саме ці зміни до Податкового кодексу, впевнені ініціатори звернення, вдосконалять порядок сплати внутрішнім водним транспортом акцизу на паливо. Це дозволить збільшити кількість вантажних перевезень українськими річками, сприятиме покращенню екологічного стану в країні та дозволить Державному дорожньому фонду України суттєво заощаджувати на ремонті доріг.

До того ж у звернені пропонується розглянути на засіданні Ради національної безпеки та оборони питання стану судноплавних шлюзів на українських річках, який наразі є критичним.

Автори звернення також закликають українську владу прийняти Національну програму розвитку внутрішнього водного транспорту та закріпити у Бюджетній декларації України на 2020-2022 роки і в проекті Державного бюджету України на 2020 рік перегляд ставок податків на виробництво продукції суднобудування, літакобудування та сформувати процедуру повернення сплаченого акцизу на пальне судновласникам.

20.06.2019
В Киеве открывают smart-улицу.
20.06.2019
В. Зеленский сокращает АП и создает Офис Президента.
20.06.2019
«Нибулон» открывает пассажирские рейсы между Николаевом, Кинбурнской косой и Очаковом.
20.06.2019
В горсовете презентовали эскиз обновлённого Генерального плана г. Николаева.
20.06.2019
Николаевцев приглашают на активное празднование Дня молодёжи.
20.06.2019
В Индонезии хотят перенести столицу.
20.06.2019
Украина осталась в черном списке Paris MoU, отражающим уровень выполнения требований по безопасности судоходства.
20.06.2019
На украинских трассах запретят строить левые повороты.
20.06.2019
Пенсии украинцам на дом будет доставлять не только Укрпочта.
20.06.2019
"Міська влада готова співпрацювати з правоохоронцями та надавати всебічну підтримку будь-яким діям, які будуть спрямовані на стабілізацію громадського спокою і порядку", - Олександр Сєнкевич.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор