Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Добросовестные родители могут воспользоваться принятыми в прошлом году новациями законов #ЧужихДітейНеБуває о временном выезде с ребенком за границу.

Добросовестные родители могут воспользоваться принятыми в прошлом году новациями законов #ЧужихДітейНеБуває о временном выезде с ребенком за границу.

mlp / 11.06.2019

Про це, відповідаючи на запитання про ініціативу Мін’юсту та Уряду Володимира Гройсмана #ЧужихДітейНеБуває, повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

За його словами, законодавство чітко регламентує 3 можливості тимчасового виїзду з дитиною за кордон на відпочинок чи лікування за спрощеним порядком.
«Перша з них стосується батька чи матері, з якими проживає малюк. Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, ви можете поїхати з дитиною, наприклад, на відпочинок чи навчання строком до 1 місяця, навіть, якщо другий з батьків не дає згоди», - зауважив Міністр юстиції.
Для цього достатньо рекомендованим листом повідомити того з батьків, хто живе окремо, якщо відоме місце його проживання та якщо він не ухиляється та належно виконує батьківські обов’язки про те, куди ви їдете з дитиною, на скільки і з якою метою. Під час виїзду слід пред’явити рішення суду або органу опіки і піклування про визначення місця проживання дитини.
Друга ситуація – тоді, коли той з батьків, хто не живе з дитиною, має заборгованість зі сплати аліментів. У такому разі тимчасово виїхати за кордон з дитиною стало простіше. Для цього достатньо отримати в органах виконавчої служби довідку про наявність заборгованості з боку іншого з батьків більше 4 місяців та пред’явити її прикордонникам.
«Якщо дитина тяжко хвора чи має інвалідність, строк заборгованості скорочується до 3 місяців. Однак, при виїзді треба буде надати довідку про відповідний стан здоров’я дитини», - додав очільник Мін’юсту.
Він також звернув увагу, що чинне законодавство дає можливість виїхати за кордон з малюком і тому з батьків, хто не проживає з дитиною. Це – третій передбачений законом випадок. Однак ключовою умовою тут є повне виконання батьківських обов’язків і відсутність заборгованості зі сплати аліментів.
У разі відповідальної сплати аліментів, такому батьку чи матері слід рекомендованим листом надіслати прохання до того з батьків, з яким проживає дитина, про надання нотаріально посвідченої згоди. Якщо в десятиденний термін після отримання листа згоди не було надано, дозвіл можна отримати через суд. Такі згоду або дозвіл треба пред’явити прикордонникам.
«І я особисто, і команда Володимира Гройсмана готові й далі вживати всіх заходів та запроваджувати нові законодавчі ініціативи, щоб забезпечити захист прав дітей та відповідальних батьків», - наголосив Павло Петренко.

Прес-служба Мінюсту.

21.09.2019
Стоит рассмотреть возможность продажи ракетного крейсера - А. Абромавичус
21.09.2019
Более половины потенциальных покупателей недвижимости в Соединённом Королевстве заняли выжидательную позицию.
21.09.2019
Общественные советы предпринимателей Николаева предлагают наладить сотрудничество с новой властью на всех уровнях.
21.09.2019
Как распознать фейковую информацию.
21.09.2019
Верховная Рада положила конец «невизначеності» в Николаевском горсовете, отменив паевой взнос на инфраструктуру. ОБНОВЛЕНО.
21.09.2019
Готовят изменения в регламент исполкома Николаевского горсовета.
21.09.2019
Рождество Пресвятой Богородицы: что нельзя делать.
20.09.2019
Высокую зарплату В. Москаленко установили депутаты Николаевского облсовета и помог Кабмин.
20.09.2019
А. Гончарук представил нового руководителя ФГИ Украины.
20.09.2019
«Дорого и высоко»: на Манхэттене открыли жилой дом-небоскреб.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор