Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Цена обучения в США.

Цена обучения в США.

mlp / 11.01.2019

Три роки тому американка Тоні Вінсент здобула диплом магістра (Master) у сфері охорони здоров'я. Аби завершити навчання, дівчині довелося взяти кредит на шестизначну суму задовго до того, як вона заробила свою першу зарплатню. У рік випуску борги Вінсент за студентськими позиками становили близько $100 тисяч. Якщо бакалаврська освіта обійшлася дівчині у $15 тисяч. Магістерська програма у престижному Університеті імені Джорджа Вашингтона коштувала $85 тисяч.

Нині Тоні Вінсент 32 роки. Вона працює програмною менеджеркою у громадській організації й координує проекти у сфері охорони здоров'я. Зарплатні Вінсент, за її словами, недостатньо, аби швидко гасити кредити. Після перших трьох років роботи молода жінка тільки-но почала робити кар'єру, а боргів у неї ще $80 тисяч.

Студентських позик більше, ніж боргів на кредитках.

У схожій з Тоні Вінсент ситуації опинилися понад 44 мільйонів інших молодих американців, які брали студентські позики. Загалом вони заборгували державі $1,5 трильйона. Це багато, як ніколи досі. Більший сукупний борг у країні - тільки за іпотечними кредитами. Державні позики для студентів становлять майже 7% боргів американців.
Окрім того, є ще приватні студентські позики на загальну суму в$ 64,2 млрд. які видають, приміром, банки. За даними дослідження Федеральної резервної системи (Fed) від червня 2018 року, 42% американських студентів були змушені брати кредити, щоб сплатити за навчання.
У середньому це від $20 до $25 тисяч на людину. Однак нині ці суми ще більші. Ті, хто почали навчатися у 2016 році, заборгували державі в середньому $37172 на особу.
Водночас у США зростає кількість студентів. Відповідно більше людей беруть кредити на навчання, каже Джон Фенсміт, директор Американської освітньої ради (ACE), яка представляє 1800 університетів США. Таким чином збільшується й загальна сума позик. «Це не є негативним трендом», - вважає Фенсміт.
Восени 2018 року в американських університетах було зареєстровано близько 20 мільйонів студентів. Це майже на 5 мільйонів більше, ніж восени 2000 року.
Вища освіта важлива як ніколи. До 2020 року близько 65% усіх вакансій у США вимагатимуть щонайменше бакалаврської освіти, прогнозували автори дослідження Джорджтаунського університету ще 2013 року.
Для Тоні Вінсент рішення вступ до університету було від початку саме собою зрозумілим. «Це - інвестиція в моє майбутнє», - каже вона.

Дуже дороге навчання

Обсяг таких інвестицій у майбутнє зростає, адже навчання дорожчає. Від 1988 року середня ціна вищої освіти у США, яка залежнить від типу коледжу і тривалості навчання, зросла вчетверо. Приміром, чотирирічне навчання в державному коледжі коштує в середньому $20 тисяч, а у приватному - до $50 тисяч.
У середньому кожен випускник і кожна випускниця змушені щомісяця платити $351, аби погасити борги за кредитом на навчання. Часто це триває десятиліттями. При цьому значна частина випускників уже через два роки після початку виплат не можуть далі повертати борги.
За підрахунками викладача фінансів в Університеті Нью-Йорка Константіна Яннеліса, з 44 мільйонів студентів, які брали позики, понад 10% не виплачують свої кредити.

Студентські позики негативно впливають на економіку

Гора боргів американських студентів може мати далекосяжні економічні наслідки. Керівник американського центробанку Джером Пауелл вбачає макроекономічний ризик у зростанні заборгованості американських студентів. «Це навіть може сповільнити зростання економіки», - вважає він.
Дані досліджень свідчать, що ті, хто не в змозі виплатити кредит, відчувають негативні ефекти цього. Адже це шкодить, зокрема, їхній кредитоспроможності.

Уряд Барака Обами прагнув допомогти студентам програмою звільнення від боргів (Student Loan Forgiveness Programm). Тим, хто після закінчення навчання працювали на державній службі, частково списували борги. Але нещодавно міністерство освіти повідомило, що за президентства Трампа 99,5% заяв за списання боргів відхиляють. Уряд Трампа планує припинити цю програму.

За матеріалами DW.COM.

24.06.2019
Скоро в ЦПАУ г. Николаева будут доступны новые услуги: выдача водительских удостоверений, регистрация и перерегистрация транспортных средств.
24.06.2019
В Тихий океан запустили ловушку для пластикового мусора.
24.06.2019
Где не стоит купаться: результаты лабораторного исследования проб речной воды.
24.06.2019
Внимание! 27 июня часть проспекта Богоявленского в Корабельном районе будет перекрыта для движения транспорта.
24.06.2019
Рейдерство в Украине: ежегодно происходит около 400 атак, больше всего - в Киеве.
24.06.2019
Зарегистрировать общественную организацию можно онлайн.
24.06.2019
В Минрегионе избавляются от советских норм строительства кинотеатров.
24.06.2019
В Кабмине предложили создать Цифровое министерство экономики.
24.06.2019
Малая приватизация принесла Украине более 1 млрд грн.
24.06.2019
Из-за жары возможны отключения электроэнергии - Укрэнерго.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор