Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Водители «Скорой помощи» тоже бывают в нетрезвом состоянии за рулем.

Водители «Скорой помощи» тоже бывают в нетрезвом состоянии за рулем.

mlp / 14.11.2018

Об этом информация на сайте Николаевской облгосадминистрации.

«Як відомо, сьогодні вночі працівниками Патрульної поліції було зафіксовано два факти керування автомобілями “швидкої допомоги” водіями, що були у нетверезому стані.
«Я хотів би сказати, що по-перше, ці люди звільнені. По-друге - головний лікар однозначно отримає догану з цього приводу, а керівництво управління охорони здоров’я останнє попередження. Ця ситуація – це як то кажуть «плєвок» в нашу роботу, роботу тих людей, які працюють лікарями, які надають першу допомогу, тому що людина, яка приїжджає за кермом на виклик, де сталося ДТП не менш відповідальна, ніж та людина, яка в цей час рятує життя. Тому сьогодні буде зроблене доручення управлінням охорони здоров’я всім керівникам медичних закладів взяти на особистий контроль і під особисту відповідальність всіх працівників, які працюють у всіх закладах охорони здоров’я. Це стосується, починаючи з хозпрацівників, водіїв, не дай Боже лікарів і т.д. Якщо будуть такі випадки траплятися в інших лікарнях Миколаївської області та міста Миколаєва – це персональна відповідальність головного лікаря, нам немає сенсу більше працювати з такими людьми. Ще раз кажу, це дуже прикрий випадок», - прокоментував заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

Головний лікар Миколаївського обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Самойлов розповів, що було створено комісію, де розглянуто інцидент і абсолютно всі підстави задокументовано щодо звільнення двох водіїв за статтею».

23.05.2019
Переговоры с ЕБРР о приобретении 50 единиц электротранспорта для Николаева находятся на финальной стадии.
23.05.2019
Минфин обнародовал доходы и новых членов наблюдательных советов госбанков Украины.
23.05.2019
НГЗ объявляет о старте грантового конкурса «Город инноваций»
23.05.2019
В Николаевском горсовете пояснил, почему возник скандал с квартирами для морпехов.
23.05.2019
Проект оптимизации структуры исполнительных органов Николаевского горсовета находится в стадии обсуждения.
23.05.2019
Кабмин внес изменения в Порядок проведения верификации и мониторинга пенсий, пособий, льгот, субсидий, других социальных выплат.
23.05.2019
А. Сенкевич пообещал выдать квартиры бойцам ВСУ, но в последний момент передумал.
23.05.2019
Молдова выдала первый паспорт за инвестиции.
23.05.2019
Трассу М-05 Киев-Одесса преобразуют в автобан, в том числе и на Николаевщине.
22.05.2019
Кабмин обязал туроператоров иметь постоянное финансовое обеспечение перед туристами и работать максимально открыто в правовом поле.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор