Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Что предложили руководству страны представители местного самоуправления на «Дне диалога с властью».

Что предложили руководству страны представители местного самоуправления на «Дне диалога с властью».

mlp / 26.09.2018

Ассоциация городов Украины приняла Обращение к Президенту Украины, в Верховную Раду Украины и в Кабинет Министров Украины.
Оно принято участниками Дня Диалога с властью, который состоялся 24-25 сентября в Тернополе.
В представленном на сайте АГУ Обращении можно выделить ряд блоков.

Законодавчі ініциатіви і прийняття законопроектів:

- «Про внесення змін до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (реєстр. №8369 від 17.05.2018);

- «Про засади адміністративно-територіального устрою України»;

- «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо зменшення терміну оприлюднення проектів нормативно - правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, спростити вимоги щодо офіційного опублікування актів органів місцевого самоврядування в друкованих ЗМІ;

- Законодавчо встановити заборону на припинення постачання бюджетним установам енергоносіїв, зокрема, природного газу та електроенергії в опалювальний період;

- Збільшити штрафи за роздрібну торгівлю алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору, чи з підробленими марками цього збору;

- Виключити органи місцевого самоврядування та їх підприємства, установи і організації з сфери дії Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Фінансово-економічні пропозиції:

- Встановити частку зарахування до бюджетів місцевого самоврядування не менше 75% податку на доходи з фізичних осіб.

- Забезпечити належний рівень обсягів освітньої та медичної субвенції у 2018 - 2019 роках з врахуванням підвищень заробітної плати працівникам відповідних галузей, її індексації, додаткових потреб для обслуговування тимчасово переміщених громадян.

- Забезпечити справедливий та неупереджений розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я між містами та ОТГ.

- Спрямувати не менше 20% коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах безпосередньо до бюджетів міст обласного значення та ОТГ, розподіливши їх між такими бюджетами окремим додатком до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

- Передбачити 19,0 млрд. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, бюджетним установам і організаціям та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування.

- Удосконалити спільно з АМУ до 1.11.2018 р. формулу розподілу освітньої субвенції, зокрема врахувати реальний контингент учнів та поділ класів на групи при вивченні окремих предметів у закладах загальної середньої освіти; зменшити розрахункову наповнюваність класів для міських громад, які мають заклади загальної середньої освіти, розташовані в сільській місцевості; привести формулу до відповідності статті 1032 Бюджетного кодексу України у частині фінансування інклюзивно-ресурсних центрів за кошти освітньої субвенції.

- Запровадити монетизацію гарантованих державою пільг (проїзд окремих категорій громадян, послуги зв’язку тощо) за рахунок коштів державного бюджету. Передбачити кошти на погашення кредиторської заборгованості, що утворилася внаслідок надання органами місцевого самоврядування послуг пільговим категоріям населення, а також на погашення заборгованості по судових рішеннях щодо невиконання зобов’язань на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян, в тому числі на залізничному транспорті, послуги зв’язку, забезпечення інших гарантованих державою пільг.

- Забезпечити доступ органів місцевого самоврядування до інформації про суми нарахованих, сплачених, надмірно сплачених податків і зборів до місцевих бюджетів на відповідних територіях; суми податкового боргу та суми списаного податкового боргу; розстрочені і відстрочені суми податкового боргу і грошових зобов’язань платників податків; суми наданих податкових пільг у розрізі платників податків.

- Забезпечити зарахування податку на доходи фізичних осіб, який нарахований та утриманий з найманих працівників як відокремлених, так і виробничих структурних, і функціональних структурних підрозділів, філій, відділень юридичних осіб (тобто незалежно від організації структури юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців), до місцевих бюджетів за місцем розташування та/або здійснення діяльності таких підрозділів, що забезпечить повноту надходження зазначеного податку до місцевих бюджетів за належністю.

- Визначити обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження у сумі 0,426 млрд. грн. відповідно до обсягу запланованого на 2019 рік збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, за рахунок якого здійснюється фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику нас
елення. Повернути несплачену компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, у 2012-2018 роках до відповідних місцевих бюджетів.

- Передати з державної у комунальну власність землі, що не використовуються для стратегічних цілей, зокрема землі несільськогосподарського призначення. Встановити мінімальний розмір орендної плати за землю для земельних ділянок сільськогосподарського призначення в розмірі 8% їх нормативної грошової оцінки.

- Забезпечити індексацію нормативної грошової оцінки землі та майна відповідно до індексу споживчих цін за 2018 рік.

- Врегулювати питання погашення заборгованості місцевих бюджетів перед державним бюджетом за середньостроковими позиками шляхом її списання.

- Передбачити субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГв обсязі 4,5 млрд. грн. на рівні показників 2016 року із розрахунку 1,1 тис. грн. на 1 сільського жителя (очікувана кількість сільських жителів ОТГ - 4,1 млн. осіб).

-Передати 50% рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування, до бюджетів місцевого самоврядування.

- Видатки на забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, хронічну ниркову недостатність здійснювати за окремою бюджетною програмою, розпорядниками якої визначити облдержадміністрації.

13.06.2019
Как в Николаевском горсовете закрыли 51-ю «земельную» сессию.
13.06.2019
Мэр пояснил, для чего 13 июня собирает депутатов на восьмое пленарное заседание 51-й сессии Николаевского горсовета.
12.06.2019
Мэр Николаева не знает, когда завершат 51-ю «земельную» сессию горсовета.
11.06.2019
Правительство определило порядок проведения инвентаризации земель.
10.06.2019
С сегодняшнего дня, т.е. с 10 июня, начнут начислять штрафы за коммунальные долги.
07.06.2019
В Николаевском горсовете получить земельное решение бизнесу практически невозможно.
07.06.2019
В Украине ограничили выдачу отклонений от строительных норм.
06.06.2019
Потребители обязывают: в чем риски решений Кабмина о спецобязательствах в новом рынке электроэнергии.
04.06.2019
В Николаевском горсовете планируют утвердить техническую документацию по нормативной денежной оценке земель города.
03.06.2019
Государственный департамент по просьбе Белого дома ввел новые требования к просителям американской визы.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор