Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
В Николаевской области на пилотных территориях начата реализация Программы Всемирного банка «Поддержка прозрачного управления земельными ресурсами в Украине».

В Николаевской области на пилотных территориях начата реализация Программы Всемирного банка «Поддержка прозрачного управления земельными ресурсами в Украине».

mlp / 08.08.2018

Об этом сообщили на сайте Николаевской облгосадминистрации.

19 липня 2018 року між Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Миколаївською облдержадміністрацією підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо впровадження програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні".

Згідно цього дорученням першого заступника голови ОДА В. Боня від 2 серпня 2018 року координатором із забезпечення реалізації пілотного проекту визначено Олену Піскун, директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації та створену робочу групу, яку очолив її заступник Віктор Твердой.
До складу робочої групи увійшли представники ОГА, Снігурівської держрайадміністрації та Широківської сільради, головних управлінь Держгеокадастру, юстиції, водних ресурсів, лісового та мисливського господарства, екології та природних ресурсів, містобудування та архітектури, Інгулецької зрошувальної системи для узгодження всіх питань щодо організації робіт на місцях та оцінки якості ї результатів.

6 серпня відбулося перше засідання робочої групи та розпочато реалізацію Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Там регламентували практичні аспекти взаємодії між органами державної влади в області, органами місцевого самоврядування та менеджментом проекту у пілотному Снігурівському районі.

Головною метою програми є підвищити можливості місцевих громад щодо використання належних їм земельних ресурсів, а власників с/г земель (передовсім – пайовиків) – щодо захисту прав власності на землю. Це планується досягти через упорядкування всієї інформації та даних щодо земельних відносин на території пілотних громад, а також забезпечення вільного доступу до цих даних.

Консультант Світового Банку з питань земельної реформи та земельних відносин, керівник Програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» Денис Нізалов зазначив, що координація в рамках Робочої групи відбуватиметься за 5 головними напрямками:
- дистанційне зондування с/г земель у Миколаївській області;
- оцифровування та векторизація планів паювання с/г земель, планів формування територій та іншої кадастрової інформації;
- виконання кадастрових та картографічних робіт в пілотних сільрадах: інвентаризація державних та комунальних земель, встановлення та реєстрація меж адміністративно-територіальних одиниць, виправлення помилок;
- розробка та запровадження геопорталу з розпорядження земельними ресурсами;
- покращення безоплатної юридичної допомоги у сфері земельних відносин.

До кінця 2018 року на Миколаївщині це стосуватиметься лише 2-х сільрад у Снігурівському районі, які увійшли до складу Широківської ОТГ; надалі буде обрано ще до 50 пілотних ОТГ та сільрад, на території яких у 2019-2020 роках, за розробленою у 2018 році методикою, відбуватиметься аналогічна робота.

20.10.2018
Перечень земельных участков, которые в Николаеве планируют на земельные торги.
20.10.2018
Миклош: инвесторы ждут исхода выборов в Украине.
20.10.2018
Николаевский горсовет сделал еще один шаг к покупке детского сада.
20.10.2018
Кабмин стоимость газа для населения продлил до 1 ноября.
20.10.2018
Департаменту финансов горсовета рекомендовали рассмотреть возможность выделения 12,6 млн. грн. на кредитование строительства жилья в Николаеве.
19.10.2018
Застройщикам запретили строить высотки в селах.
19.10.2018
Американцы предпочитают ремонтировать дома, а не покупать новые.
19.10.2018
Украина оказалась в хвосте рейтинга мирового богатства.
19.10.2018
В полиции рассказали, сколько нарушителей уже поймали на радары
19.10.2018
В Эстонии предлагают в аренду дом за €1.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор