Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Хорошая новость для Николаева.

Хорошая новость для Николаева.

mlp / 12.07.2018

О ней написал в Facebook А. Сєнкевич 11 июля:

«Гарна новина для Миколаєва сталась сьогодні: Президент України Петро Порошенко відгукнувся на наше прохання та підписав розпорядження про делегацію України для участі у переговорах з Європейським інвестиційним банком щодо продовження фінансової угоди по проекту “Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв” (РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №103/2018-рп).

Проект з різних причин не реалізовували з 2013 по 2016 рр. В результаті строк його фінансування був закінчений в кінці минулого року, що означало втрату нами як кредитних, так і грантових грошей на реконструкцію та ремонт наших водомереж та інфраструктури КП “Миколаївводоканал”.

Завдяки нашій наполегливості та підтримці Президента України нам вдалось продовжити проект, що означає отримання нами 5,11 млн. євро від фонду “Е5Р” на заміну насосного обладнання, завдяки якому ми з вами отримуємо воду в своїх домівках та які вже дуже давно потребують оновлення. Я підкреслюю – грантових грошей, тобто безповоротних.

Підписання важливого для міста документу означає отримати на вигідних умовах ще 10,54 млн. євро кредитних грошей від Європейського інвестиційного банку, завдяки яким ми зможемо відремонтувати та модернізувати важливі для нашого міста інфраструктурні об’єкти: Галіцинівські очисні споруди каналізації та очисні споруди водопроводу».

В Распоряжени президента пункт 3 гласит:

«Уповноважити Віце-прем’єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України ЗУБКА Геннадія Григоровича на підписання Листа про внесення змін № 3 до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) і Грантової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Миколаївводоканал" (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) в рамках програми Е5Р».

Инвестор.

22.02.2019
За последние два года стоимость аренды в Праге подскочила на 20%.
22.02.2019
Управлению комунального имущества Николаевского горсовета необходимы деньги для выполнения судебных решений.
22.02.2019
Одесский аэропорт заказал спецавтобус стоимостью 19 млн. грн.
22.02.2019
В 2018 году «Кернел», «Нибулон» и «Сантрейд» возмещено 14,1 млрд. грн. НДС.
22.02.2019
Николаевский украинский муздрамтеатр может получить статус «национального».
22.02.2019
Население в независимой Украине сократилось на 20%.
22.02.2019
На сессию горсовета готовят проект решения «Об утверждении отчета о выполнении городского бюджета города Николаева за 2018 год».
22.02.2019
ЕБА о детенизации рынка труда: нужно модернизировать Трудовой кодекс, а потом браться за ФЛП.
22.02.2019
Основные бюджетообразующие предприятия Николаева.
21.02.2019
Энергосберегающие технологии в жилом строительстве существенно снижают прибыль застройщика.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор