Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Относительно нормативного обеспечения процесса предоставления земельных участков участникам боевых действий.

Относительно нормативного обеспечения процесса предоставления земельных участков участникам боевых действий.

mlp / 11.01.2018

Соответствующие разъяснения представлены на сайте Минсоцполитики 10 января 2018 года.

«4 жовтня 2017 року Держгеокадастром, через Держслужбу України у справах ветеранів війни та учасників АТО, було надіслано на погодження до Мінсоцполітики проект нормативно-правового акту щодо внесення змін до Стратегії удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.
Зазначеним актом передбачається надання учасникам АТО преференції під час процедури отримання земельних ділянок, на отримання яких вони мають першочергове право, як учасники бойових дій відповідно до законодавства.
У той же час, у проекті акта застосовується термін "учасник антитерористичної операції" - визначення якого в Законі України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, та в цілому в законодавстві України, відсутнє.
Разом з тим, зазначеним Законом передбачено встановлення статусу учасника бойових дій особам, які брали безпосередню участь або забезпечували проведення антитерористичної операції відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 Закону.
Тому, Міністерством соціальної політики були надані відповідні зауваження до проекту акта (/news/14530.html).
Зважаючи на це, на засіданні Урядового комітету було запропоновано проект акта направити на доопрацювання в частині врахування зауважень Мінсоцполітики, що дозволить узгодити запропонований проект постанови Уряду з нормами Закону України „Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту”.
У тижневий термін Держгеокадастр разом з Мінсоцполітики опрацювали проект постанови з урахуванням зауважень, та, за результатами повторного розгляду доопрацьованого документу (після врахування зауважень Мінсоцполітики), що відбулося під час засідання Урядового комітету 21 грудня 2017 року було прийнято рішення схвалити проект акта, доручивши Мінагрополітики доопрацювати його з урахуванням зауважень юридичної служби Кабінету Міністрів України.
Після врахування відповідних зауважень проект акта має бути поданий Мінагрополітики на розгляд Уряду.
Вважаємо за важливе зазначити, що до відповідальності розробника нормативно-правового акта належить його погодження відповідно до Регламенту, а також урахування зауважень органів виконавчої влади, та подання опрацьованого документу на розгляд Уряду. Міністерство соціальної політики, в межах компетенції, вчасно опрацювало зазначений проект постанови, подальше його проходження знаходиться в компетенції Міністерства аграрної політики та Держгеокадастру».

17.03.2018
В Германии растут проблемы жилищной доступности.
17.03.2018
В Украине до сих пор действуют неприемлемые нормы для бизнеса.
17.03.2018
В. Гройсман предложил провести верификацию льгот на проезд в общественном транспорте перед их монетизацией.
17.03.2018
Задержек с захоронением покойников не будет, – прокуратура Киева.
16.03.2018
Комбинат общественного питания будет кормить детей в учебных учреждениях Николаева.
16.03.2018
Почему суд восстановил А. Сенкевича в должности мэра Николаева.
16.03.2018
Николаевский ЦПАУ готов зарегистрировать земельный участок в Госгеокадстре.
16.03.2018
Как будет реализовано постановление Кабмина о монетизации проезда льготной категории пассажиров общественным транспортом, решит Николаевский горсовет.
16.03.2018
Появится ли в Николаеве «уполномоченное лицо» на продление договоров аренды земли?
16.03.2018
Законопроект по недостроям готовят отправить «на повторне перше читання».
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор