Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
«НИБУЛОН» поразил Нидерланды масштабностью и удивительным видением развития логистики в Украине.

«НИБУЛОН» поразил Нидерланды масштабностью и удивительным видением развития логистики в Украине.

mlp / 22.12.2017

Компанія «НІБУЛОН» взяла участь у міжнародній конференції «Innovation in Agrofood and Logistics», що проходила в грудні 2017 року у м. Роттердам (Нідерланди) за сприяння Торгово-промислової палати України і Посольства України в Королівстві Нідерланди.

Метою заходу став розвиток співробітництва між Україною та Нідерландами у сферах сільського господарства і логістики, зокрема практичні питання впровадження інновацій, розбудови інфраструктури, торгівлі та розвитку бізнесу на ринку агропродуктів. Конференція стала гарною можливістю для підприємців обох країн отримати прямий контакт із потенційними партнерами.

Особливу увагу учасників заходу привернула доповідь компанії «НІБУЛОН» про те, як на прикладі однієї компанії можливо змінити обличчя логістики країни. Гості заходу висловили своє відверте захоплення тим, що сьогодні в Україні існують компанії, які не чекають допомоги від держави, а самостійно створюють сучасну транспортну історію України. Багатьох «НІБУЛОН» вразив масштабністю та дивовижним баченням розвитку логістики в Україні, сучасним та екологічним підходом до використання внутрішніх водних шляхів, надсучасними технологіями та устаткуванням. Учасники з інтересом дізналися про можливості унікального самохідного надпотужного днопоглиблювального судна проекту СДС-15 під назвою «МИКОЛАЇВЕЦЬ», який у листопаді в реальних умовах успішно провів експериментальні роботи з поглиблення скелястого дна на одному з порогів Дніпра.

Присутній на заході Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди Всеволод Ченцов підкреслив, що виступ компанії «НІБУЛОН» на конференції сприятиме позитивному іміджу України та є важливою складовою українсько-нідерландських відносин.

Підтримав доповідь компанії «НІБУЛОН» і співголова Українсько-нідерландської спільної бізнес-ради, міністр аграрної політики та продовольства України (2014-2016 рр.) Олексій Павленко. За його словами, «НІБУЛОН» сьогодні – це єдина українська компанія, що користується такою високою довірою провідних міжнародних фінансових інститутів.

Як зазначають організатори заходу, Нідерланди впродовж останніх років стабільно утримують за собою статус 6-го за розміром торговельного партнера України в ЄС та 2-го у світі інвестора в українську економіку. Водночас Королівство є також 2-м найбільшим в Європі покупцем української сільськогосподарської продукції, з охопленням майже 17 % аграрного експорту нашої держави на континенті. Стрімке зростання двосторонньої торгівлі між Україною та Нідерландами, зумовлене, не в останню чергу, імплементацією Угоди про асоціацію й функціонуванням глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, також принципово по-новому ставить питання співпраці двох країн у галузі інфраструктури.

«НІБУЛОН» із Нідерландами пов’язує успішна багаторічна співпраця. У 2004 році, маючи індивідуальну ліцензію Національного банку України на здійснення інвестиції за кордон, ми відкрили свою дочірню компанію в Нідерландах.

Посольство Нідерландів в Україні протягом багатьох років здійснює підтримку українського бізнесу. У жовтні 2016 року, відвідуючи суднобудівно-судноремонтний завод і перевантажувальний термінал компанії у м. Миколаєві, Повноважний Посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер зазначив, що Нідерланди зі свого боку підтримають «НІБУЛОН» та допоможуть йому вирішити проблеми з розвитком внутрішніх водних шляхів в Україні.

Джерело: Прес-центр.

19.04.2018
Французская машиностроительная компания Alstom ищет площадку для открытия новых или совместных производств в Украине.
19.04.2018
О «бюрократических моментах» в Николаевском горсовете при покупке детского сада.
19.04.2018
Президент Украины подписал бессрочную «строительную амнистию» самозастроев.
19.04.2018
Татьяна Казакова остается секретарем до принятия решения депутатами Николаевского горсовета.
19.04.2018
«Николаевоблэнерго» ввел новую услугу – SMS о наличии долга за электроэнергию и стоимости судебных тяжб в 800 грн.
19.04.2018
Названы риски для экономики Украины в 2018-2021 годах.
19.04.2018
В «бронзовой» серии МБК «Николаев» сыграет с «Химиком».
18.04.2018
ГАСИ предлагает новую систему контроля, чтобы исключить незаконные строительства и защитить инвесторов.
18.04.2018
Зам мэра не мог отказать в просьбе построить навес.
18.04.2018
СМИ поспособствовали проверкам автоперевозчиков в Николаеве.
О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор