Недвижимость в Николаеве. Агентство недвижимости МЛЕЧНЫЙ ПУТЬ
На главную страницу Отправить письмо Добавить в избранное
Новости Карта города Николаева Газета Инвестор
Информация
Новости
Статьи и комментарии
Земельные вопросы сессии
Строительный обзор
Архив новостей
Налоговые новации для жителей Николаевщины по уплате земельного налога и арендной платы в 2017 году.

Налоговые новации для жителей Николаевщины по уплате земельного налога и арендной платы в 2017 году.

mlp / 09.02.2017

Головне управління ДФС у Миколаївській області повідомляє платникам податків, що з 1 січня 2017 року набрали чинності Закон України від 20 грудня 2016 року №1791-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» та Закон України від 21 грудня 2016 року №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», якими внесено зміни у частині оподаткування плати за землю з фізичних осіб.

У відповідності до вимог чинного законодавства, відтепер встановлено не тільки граничну межу максимального, але й мінімального розміру ставки податку на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.
Так, для сільськогосподарських угідь, нормативну грошову оцінку яких проведено, цей показник у 2017 році повинен становити не менше 0,3 відсотка та не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь, розташованих за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено - не менше 0,3 відсотка та не більше 5 відсотків від нормативної грошової оцінки.

Крім цього, змінено і мінімальний розмір орендної плати за землю, який у 2017 році не може бути меншим за розмір земельного податку з відповідної земельної ділянки.

Передбачені законодавством пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб, залишено без змін. У той час, якщо фізична особа, яка має право на пільгу, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, то така особа до 1 травня 2017 року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельної ділянки для застосування пільги. Пільга починає застосовуватися до обраної земельної ділянки з базового податкового (звітного) періоду, у якому подано таку заяву.

Додатково повідомляємо, що значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, багаторічних насаджень, сіножатей, пасовищ та перелогів) за 2016 рік становить 100 відсотків, для земель несільськогосподарського призначення – 106 відсотків.

Головне управління ДФС у Миколаївській області.

О компании | Коммерческая недвижимость | База жилой недвижимости | Доска объявлений | Недвижимость-панорама | Новости | Архив новостей | Статьи | Земельные вопросы сессии | Карта Николаева | Газета Инвестор